bugün

Doguya goreve giden memurlar, polis aileleri dahil hepsi de kürtlerle birlikte olecektir. Bu salak hareket, dogudan gelen otobusleri taslamaktan daha salakca, daha bi next level irkcilik ve genellemedir. Icerideki herkes kürt 70 koltuk, onlarin hepsi de pkk destekcisi.
doğuyu yerle bir edip her tepeye bir toplu konut dikelim kampanyası gibi bir şeydir. hayırlısı olsun.
Ne gerek var atom bombasına "dışarı çıkana sık" emri vereceksin bak bakalım terör kalıyomu. Daha ilerisi olarak evleri basacaksın paçavraları evlerinde taşıyanlara sıkacaksın. Görelim kaç günde bitiyo terör, boş dağları bombalamayla olmuyor bu işler.

Gözünü kırpmayacaksın, kırparsan zaten sonun belli.
geliyor bazen insanın içimden ama olmaz yani orası da vatan toprağı sonuçta. hepsini sınır dışı etsek geri gelirler mi ki?
Doğuya atom bombası çoktan atıldı yeni şeyler deneyelim.
görsel
radyasyona maruz kalmış yazar beyanı..
siktir git o zaman doğuya bölücü.
bu düşünceye sahip olan cahil dostlarim, gaziantep te yasiyorum. bursada okuyorum. ben 1 gun bile yabancilik cekmedim cunku bir fark yok. ama oyle bi önyargi var ki. allah korusun. Ayrıca vatanın 1 karis topragina bile can verilirken, guneydogu anadolu kurtulus mucadelesinde ornek olurken bu dusuncede olan arkadaslar o atom bombasinin ustune otursun. Sehitlerimiz sizin yuzunuzden mezarda ters donuyor ulan!
comar hezeyani.

doguya atom bombasi atalim ya, orayi dumduz edelim ya, bombalayacaksin orayi ya.

he kocum he. sanki age of empires oynuyor pezevenk. hem irkci hem idiot. mahalle kahvesinden adam cevirip sozluge mi aliyorlar bilmiyorum aq.
O zaman batıda taş üstünde taş kalmaz dediğim durum.