bugün

Ara sıra saçmalasa da, doğru söylemektedir.
Doğum gerçekten vatani vazifedir, ve o yüzden zaten ben doğumda can veren kadınların şehitler ile aynı mertebede olduğuna inanıyorum, ve çarpışırken şehit olan insanlar ile yan yana gömülmelerinden yanayım. Hamile olan kadınlara her türlü olanak ve kolaylık sağlanmalıdır.
Kadının tek amacı doğurmak, doğurmak, daha çok doğurmak bunlara göre. Şu lafa bak arkadaş. Deli oluyorum. Vatani görev gibi bir şeyle nasıl bağdaştırırsın lan? Bu hem kadının daha önemli işi yok demek, hem de vatani görevi ayağa düşürmektir.
Şu açıklama bir avrupa ülkesinde yapılsa yer yerinde oynar. Bizim gerizekalılar susar ancak!
Toplum bile diyor "kızım sen evlenmeyecek misin" hayır lan. Evlenmeyeceğim. Çocuk falan da yapmayacağım. Benim hayatımı benden başka kimse yönetemez. Ne bu gerizekalı ataerkil toplum, ne bu yöneticiler, ne de başka biri.
vatani görev mi ahahahah. yahu iyice kadını eve bağlamaya çalışıyorlar şuna bak.
kadına yüklenmiş görev hatta vatani görev doğum yapmakmış.
vatani görev söyleminin altında aslında kadının kısıtlanmasından başka bir şey yok.
onu bıraksınlar da kadının çalışma haklarını, taciz, tecavüz yasasını düzenlesinler.

şeriata mı gidiyoruz ne?
Kadınlar için hiç tezkere alma imkanı olmayan sonsuz bir vatani görev döneminin başladığını belirten sözlerdir.
Çalışan kadınların doğum yapmasıyla ilgili düzenlemeler, uzun vadede iş hayatındaki kadın sayısının daha da azalmasına neden olacak ve onları eve mahkum edecek. Çünkü iş yerleri bu koşullarda kadınları çalıştırmayı karlı görmeyecekler.
geri zekalı sağmal inekler. Uyanın!
(bkz: kanım dondu Şerefsizim)
muhafazakarların işi gücü hamilelik ve ceninle zaten. kadın hamileyken değerli. o cenin büyüyüp asker olana kadar ondan beteri yok. eğitim desen eğitim alamaz, iş desen iş bulamaz. ama askerlik çağı geldiğinde yine gözde olur bir anda? neden onlar için ölecek biri yetişmiştir. muhafazakarlığınıza sokayım sizin..

bu yorum george carlin'nin "sizin için zararlı" gösterisinden alınıştır.
(bkz: kadının en büyük vazifesi analıktır)

M.Kemal atatürk
3 çocuk yapmayan kadınlardan 18 bin lira bedelli ücreti alınması gerektiğini düşündüren açıklama.
bazı kadınların huysuzlanmasına neden olur. huysuzluğunuzla baş başa bırakıyorum sizi. ne sahte vatan sevdanız ne kariyeriniz ne de avrupa ülkeleri umrumda değil.

haydi güle güle..
güncel Önemli Başlıklar