bugün

doğum gününüzü kutlayacak kişilerin sayısı çok azsa normaldir. 6 sene falan evvel doğum günüm yaklaşınca korktum. Lan benim hiç arkadaşım yok ki. Duvarımda sadece aile üyelerimin mesajları olacak onlar da 3-5 tane falan. dedim ezikliğim ortaya çıkmasın kapatayım şu mereti. kapattım. Tabii şu an facebook falan kullanmıyoruz allaha şükür. Çocuktuk oğlum. Gerçi hala arkadaşım yok. O değişmedi.
ulan bi tek ben mi yapıyorum acaba diyordum hep * sonunda buldum birilerini.
yalnız değilmişim. bende bir tek ben yapıyorum zannediyordum.
internetten, telefondan ne bayram kutlarım ne özel gün. insanların da bana bu şekilde davranmalarını istediğim için yapıyorum bunu. gereksiz şeyler bunlar.
Mantıklı olan eylem. Bu sene yine kapatacağım samimiyetsiz "ayy canım iyi ki doğdun" mesajlarını görmeyeceğim.
Birgün önceden degistirdim aceleden salladım bir, ay, gün... sonra o ay, gün geldi çattı, millet doğum günümü kutluyor. Ulan kimse mi bilmiyor be! o gün benim doğum günüm değil. Daha geçen yıl başka tarihte yazmışsınız. iki satır aşağıda hala duruyor. Paylaşım yapmıyorum zaten duvarımda sadece onlar var ...
çok üst versiyonu;

(bkz: doğum gününde facebook hesabını dondurmak)

(bkz: ben değil bir arkadaşım)
sanimiyetsiz insanların yazışmalarını görmemek icin akkıllıca birşey. ben hersene doğum günümu unuttunğum icin hiç yapamadım daha.
güncel Önemli Başlıklar