bugün

iyi ki doğdun muzaffer, allah sana sağlık ömür versin.
görsel
öyle bir mesaj henüz göremedim. hiç istemedim de biri doğum günü mesajı atsın diye zaten
Sevgili dostum;
Bir kalbin var kocaman.... Bazıları göremez fakat sen izin vermezsen de asla üzemezler. O kocaman kalbinle bu gri şehrin tüm yollarını rengarenk boyadın. Birbirimize destek olarak tüm kötülüklerden kuş olup, kanat çırpıp uzaklaştık, pek çok zorlu bulutları aştık.... Üstesinden geldik çünkü biz dostluğumuzda yanılmadık, her daim biraradaydık; bunun için minnettarım. Kimse göremez yaptığın fedakarlıkları, cesurca atılımlarını, iyiliklerini....Haketmezler çünkü. Kalbindeki elmasa erişemezler. Kendi zehirli nehirlerine alamazlar seni ya da puslu şehirlerinde geçen masallarına konu edemezler. Çünkü sen güçlüsün. Kalbin güçlü, zihninin güçlü, düşlerin güçlü, hikayen güçlü. O kadar kolay mı bu işler? içindeki çocuğun sesi, tüm sevdiğin kalpler ve geride bıraktığın acılarla, öteden gelen ışığa doğru yürü. O ışık, senin kendi ışığını yaratmada yol gösterici olsun. Sende kendi ışığınla aydınlat yolundan gelenleri. Bu elips dünyanın edepsiz hayatını kalbinle temizle, ışığınla aydınlat. Sana güveniyorum. iyi zamanda herkes yanındadır. Zor zamanlarında yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun.
Yazmaktan keyif aldığım mesajlardır. Doğum gününü aklımda tutmama değecek çok az insan var hayatımda, onların doğum günlerini de uzun mesajlar ile kutlarım.
insan o gün hatırlanmak, uzun olmasa da bir mesaja değer biri olmak istiyor. Tekno çağda yaşıyoruz. Aklınızda tutamıyorsanız bile takviminize bir hatırlatıcı ekleyin. Çok zor bir iş değil. Emin olun insanları mutlu ettikçe siz de mutlu olacaksınız.
-''dgko cnm:)))'' gibi sacmalıklar.
genel olarak iyiki doğdun, nice mutlu yıllara vs şeklindeki mesajlardır.
ama kalıcı olmak isterseniz şöyle bir msj atabilirsiniz:

Ağaçlara dallara
Yeşillere allara
Nice nice güzel yaşlara ikigözüm
Nice nice aydınlık yarınlara...
Alisveris yaptiginiz sitelerden ve yagli musterisi iseniz banka ve gsm firmalarindan gelen otomatige baglanmis kendini hatirlatma mesajlaridir.
dest-i hilkat hamurunu necasetten yoğurmuş,
anan seni sıçacakken yanlışlıkla dogurmuş.
Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce sana şişme karı aldım sikersin gecelerce..
ebene sağlık canım.
onun doğum günü gelir özel bişey yapmak istersin düşünürsün ve de yaparsın. güzel birşeyler alır yada hazırlarsın gider güzel sözlerle verirsin. mutlu olur senin doğumgününde o napar gelir facebook'tan " doğum günün kutlu olsun" yazar. senin hevesin kaçar lanet edersin...
"her yıl yeniden doğman dileğiyle."

güzeldir.
nice mutlu senlere doğum günün kutlu ve mutlu olsun , d.g.k.o. nice yıllar.
Adam büyüyor beyler saygı duyun. Bir sene daha geçti kanka.
facebookta arkadaşın bana yazdığı anlamlı yazıyı hala unutamıyorum.
(bkz: d g k o)
bazıları komiktir.
minareden atlarım doğum gününü kutlarım.
gelecekte torunlarınla mutlu bir nine ol inşallah.

valla bir arkadaşım 25. yaş günümde bana böyle yazmıştı . ama hiç hoşuma gitmedi. bir an kendimi yaşlı bir nine gibi hissetmiştim *
bu ne lan?

doğduğuma pişman oldum yeminle. arkadaş mısın düşman mı?

--spoiler--
ali veli: dogum günün kutlu olsun ama ömründn bir yıl daha gittiğini sakın unutma her geçen gün Allah'a ne kadar yaklaştigmzı da unutma Allah nice yillara erdirmeyi nasıb eylesin(amin)
--spoiler--
Başlıyorum. "Ahbap bundan .. yıl (buraya arkadaşınızın yaşını yazın) 9 ay 10 gün öne babanın annenle yatak keyfi sonucu fırına verilmenin şerefine, doğum günün kutlu olsun ahbap". tamamen kendi düşüncemin ürünüdür. başka bir yerden almadım.
kişiye özel olması gereken mesajlar.. kalıp mesaj atacağıma hiç atmam daha iyi..
(bkz: burcucum çok güzel doğmuşsun)*
"huzurlu, mutlu, sağlıklı, nice senelere inşallah" genelde bu kalıbı kullanıyorum facebook vs. gibi platformlarda *
bazen de sonuna "Allah uzun ömrüler versin" diye de eklerim * *
Niye doğdun ? bizi masrafa soktun .
dostluk hayatın getirdiği şanstır...iyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın. yoksa ben bu kadar şanslı olamazdım!..
güncel Önemli Başlıklar