bugün

belki cahildir, bu konuda bilgisizdir.

bilmeyene bildireceksin dostum, sen de bir zamanlar tüm balkan göçmenlerini melezlikle suçluyordun, benim pomak olduğumu bile söylemiştin...

ben antropolojik ve etnolojik cehalete bu sözlükte savaş açtım, herkesin etnik kimliği doğru bilinsin isterim, kimse kimseyi suçlamasın, herkes birbirini bilgilendirsin.
Doğu anadolu 'daki herkesin kürt oldugunu sanan cahildir.
mesela, dtp li vekillere ardahan da curuk domates atilmasi olayını da bilmez bu orospu çocuğu.
japonya'nın doğuda olduğunu bilmeyen kişidir
doğuda yaşayan bazı vatandaşlarımızın (bazı dediğim milyonları bulur) batıda bıraktıkları imajdan kaynaklıdır. ulan ne kadar yüzeysel ve samimiyetsiz yaşıyorsunuz, herkes otomatiğe bağlamış küfretmiş, lan bi de karşı tarafı dinleyin yavşaklar. niye yüzünü ekşitiyor, bilinç altında ne var. herkes küfür ediyor ben de edeyim amk mantığıyla hareket etmeyin bi kere de.
- nerelisin abi ?
* ya karıştırma sen bilmezsin.
- söyle ya bilirim ben.
* gence.
- orası neresi lan ? Nerede tam olarak ?
* ankara'ya göre doguda bir taraflarda abi.
- kürt müsün ?
* oha amına koyayım.
Irkçı eskort çocuğudur.
velev ki kürt olsun , yüz ekşitmek karşındaki insana memleketinden dolayı , şaibeli muamelesi yapmak ne oluyor?
Doğuluların hiç mi hiç payı yoktur.
Edit: hııamına.
Doğulu denince yüzünü ekşiten insan o.ç ise başlığı açan da denyonun tekidir.
Sadece kürtler yokmuş, onlar türkmüş.
Altın suyuna batırılmışlar nasıl kürtlerle bir tutar da ekşitirsin yüzünü söyle bakim ?
doğuluyum deyince yüzünü ekşitmeyen orospu çocuğundan daha samimidir.
Doğumun hangi şehrinden olduğunu söylemek yerine doğuluyum diyrn sığıra doğru şekilde yüz ifadesiyle yanıt veren kişidir. Pek oc sayılmaz.
nerelisin sorusuna Batılıyım diye cevap verilmediği için "Doğuluyum" diyenler elbette garip karşılanır. asıl memleketini söylesen ölür müsün orospu çocuğu.
bunlar babadan ogula nesiller bu oruspu cocukları.
gideceksin cam çerçeve ana avrat sikeceksin fakat sikemiyorsun.
Doğuludan korktuğu gerçeğini saklayamadigi için böyle bir yüz ifadesi verir.
Yüz ifadesi "ıyyykk kürtmüş bu" olacak şekildedir.
ırk ayrımının alevlendiği bir konudur.
Orospu çocuğudur. Güzel tanım.
annesi yaprrrrakların altında inim inim inletilmiş orospu çocuğu hem de.

Not: etnik kökenim türk.
Irkçılık yapıyordur.
Ama bu insana küfür etsenizde alınacağını sanmıyorum.
Zaten "ırkçılık" yapmayı göze almış daha fazla ne ağır gelebilir ki?
Ettiğiniz küfür mü?

Hayır, sanmam.
doğuluyum ama kürt değilim diye cevap verilse o orospu çocuğu yüzünü ekşitmeyecektir.
anguttur da kendine "doğuluyum"diyen adam da çok zeki değildir hani.memleket nere gardaş,söylesene.
nerelisin sorusuna doğuluyum diyen zaten kendini ayrıştırıyordur. doğuluyum ne amk! bugüne kadar bir kez güneyliyim demedim. ırkçılık diyen olmuş. sen kendi ırkını ayrı tutuyorsan ırkçılığı sen yapıyorsun demektir. sonra gelip ağlamak küfür savurmak basit. her ne olursa olsun nereli olursa olsun bir insanın kendi annesi hakkında böyle konuşması ayıp.