bugün

daha içimizdeki şerefsizler yüzünden memlekette dirliği sağlayamadığımız için yardıma gidemiyoruz müslüman kardeşlerimize, kahroluyoruz,
hala bunun üzerinden ak partiye saldıran birileri varsa eğer, ya çinlidir ya da o işkenceyi yapanların maymunu olmuştur farkında değildir.
Yürek burkar. Onu yapan orospu çocuğunu ellerim kırılana kadar yumruklamak isterdim. Devlet ön ayak olursa mete han'ın torunları, bu ülkenin evlatları bir milyarlık çin'e kafa tutmayı da bilirler.
hala bunu akepe propagandasına dönüştürmeye çalışan 'insanlar' vardır. yazık amk nefret ettireye mi çalışıyorsunuz?
(bkz: diyarbakı cezaevi) de yaptıklarınızın yanında hiçbişeydir. evet şimdi zırlamayı kesip empati modunuzu açın. ser çavan.
sahte resimlerle anlatılmaya çalışılan işkence. öyle bi işkence vardır belki ama, resmi bu değil. bu resim çakma.

edit: lan dingil işkence sahte demedim resim sahte. bi bak bakim o sandalyedeki ipler hiç bağlı gibi duruyo mu? kızın omuzlarındaki kanlar hiç yüzünden akmış gibi duruyo mu? kızın yüzündeki morluklarda zerre kadar şişlik var mı? iyce bi bak sığır.
Zamanında 40 kişiyle saray basan biz bugun 70milyonla o çinin anasını belleriz yeterki diplomatik zemin hazırlansın sessiz kalma akp duy kardeşlerimizi!
adiliktir. bunun üzerine ak partiye saldıran da çinli ilan edilmiş. kime saldıracağız dostum. sen tek başına kalkıp yardım edebiliyor musun? hayır, birleşip edebilir muyuz? hayır. kim yardım etmeli bu insanlara söyle o zaman. tabii ki dili arap/amerikan götü yalamaktan zımparalanmış malum insanlar dostum.
güncel Önemli Başlıklar