bugün

görsel
görsel

demet özdemir ve ibrahim çelikkol, doğduğun ev kaderindir dizisinde buluştu!

yapımını ogm pictures’ın, yapımcılığını onur güvenatam’ın üstlendiği, istanbullu gelin’in eser sahibi dr. gülseren budayıcıoğlu’nun romanında yer alan yine gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek hazırlanan “doğduğun ev kaderindir” projesinde demet özdemir ve ibrahim çelikkol başrol oynayacak.

demet özdemir ve ibrahim çelikkol’u buluşturan, özgün ve derinlikli senaryosuyla sezonun iddialı yapımları arasında yer almaya hazırlanan “doğduğun ev kaderindir” dizisinin senaryosunu başarılı senarist eylem canpolat kaleme alırken, yönetmenliğini ise çağrı bayrak üstleniyor.

kader yaralar, aşk sarar.

küçükken çekilen acıların ateşi kolay sönmüyor, kolay unutulmuyor ve izlerini hayatımız boyunca üstümüzde taşıyoruz.

ibrahim çelikkol’un mehdi, demet özdemir’in ise zeynep karakterine hayat vereceği dizide, hayatın baştan kötü davrandığı bu iki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak ve zorlu bir aşkın efsanesini yazacak. ikilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır. 

kaynak: raninitv.

--------

demet özdemir in paraya çok ihtiyacı var galiba. daha dün erkenci kuş bitti ne ara yeni projeye imza attın.
ilk teaser: https://youtu.be/WFuys49lX-c
Yeni bir dizi sanırım.

Ulan ben getto da doğdum resmen nasıl kaderim olur?
ipini koparan dizi çıkarıyor mübarek.
Mesajı baştan veren dizi.
görsel
görsel

Benzer işler ...
görsel

“Annesinin sevmediğini, elin kızı sever mi?”

Başrollerini ibrahim Çelikkol ile Demet Özdemir’in paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinin ikinci tanıtımı yayınlandı.

Yapımını OGM Pictures’ın yaptığı, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’in üstlendiği, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek, Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı'nın senaryasonu kaleme aldığı “Doğduğun Ev Kaderindir” için geri sayım başladı.

Yakında TV8’de yayınlanmaya başlayacak olan dizi, insanlığın en büyük ve derin sorgulamalarından biri olan “insan kaderini değiştirebilir mi?” sorusunun cevabını arıyor.

Bu akşam ekrana gelen, Mehdi karakterinin kendi hikayesini anlattığı teasera “Annesinin sevmediği bir adamı, elin kızı sever mi?” cümlesi damga vurdu. Hayatın onu sevmediğini, bağrına basmadığını ifade eden Mehdi yine de içine düştüğü bu durumun nedenlerini sorgulamaktadır.

Gerçek bir hayat hikayesi!

“Doğduğun Ev Kaderindir”, gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

2. Tanıtım fragmanı:
https://youtu.be/6DcAuGNcNLg
isim konusunda napolyon etkileri gördüğümüz dizidir.
Tv8'in yeni dizisi 'doğduğun ev kaderindir' in afişi yayınlandı.

görsel

ilk bölüm | 25 aralık çarşamba | saat: 20.00 de ekranlarda olacaktır.

---------

Ölüm grubu diyebileceğimiz bir güne yerleştirmişler diziyi. Büyük oynuyor acun lakin elinde patlayacak. Zira o gün; kuruluş osman, afili aşk, benim adım melek gibi güçlü diziler var. Reytingde çakılır.
1. Bölüm tanıtımı 》 https://youtu.be/eSIjHGlc1dE
Şu yıllardır evde g*t büyüten karılar ölse de şu tarz diziler bitse artık. Senarist, yapımcı ne yapsın böyle işler para kazandırıyor adamlara.
ilk bölümü binlerce kez tekrar tekrar verilen dizi. izledik mi? Hayır nefret ettik mi? Evet
“Doğduğun ev kaderdir filmi”, “doğduğun ev kaderdir romanı” ve “doğduğun ev kaderdir operası”ndan ayrıştırmak için başlığın böyle açılması mantıklı olmuş.
Gülseren buğdaycıoğlu hatrına izledim ama çok durgun dizi. 3 saatte aklında ne kaldı dersen hiç birşey.
o kadar tekrar veriyor ki gozunun takilmama ihtimali yok.

ibrahim celikkol denen herif ne itici ne barzo ne kil bir adam aq.
bir insana biyik ve takim elbise ancak bu kadar yakismaz.

ceylan gibi kiz ayagina gelmis hala kabiz gibi ikiniyorsun aq zontasi.

bu herifi normalde de sevmem.
Mükemmel ötesi güzellikte olan bir dizi.. keyifle izliyoruz.. evet.
Böğrüm delindi.
Yüksek karenin icadı şerefine çekildiğini düşünüyorum. Televizyon tarihimizin en yavaş dizilerinden biri.
hukuk okuyan bir kadinin kenar mahalleli bir oto tamircisinin altinda inlemek icin kivandigi dizi.
basroldeki kizin anasi var mehdinin koynuna kendi yaşindan oturu girememis de kizini sokmak icin yanip tutusuyor ben oyle anladim.

bir barzoya kizini duzdurmek icin buyuk bir mucadele veren bir kadin dizinin konusu bu.
Üff sıktı bee..
Kırmızı oda denilen dandik dizideki, kadını izlemek zorunda mıyım?
iyiki tuttu şu kırmızı oda denilen boktan dizi haa !!!! Almışlar oradaki psikoloğu buraya koymuşlar.
Saçma sapan diyemiyorum.

Başroldeki kıza hayatını anlat denildiğinde, aynı soru bana da sorulsa aynı şeyleri anlatırız. Evlendiği yere kadar.

Bu dizi açıkken ailemden birilerinin yanında oturmuyorum, ağlarım ya da aklına ben gelen biri ağlar, mahvolurum diye.

Replikleri saçma sapan ama, kim yazıyor anlamıyorum, mezun olurken 'ben hep evimi aradım, evim sevdiğim adamın kalbiymış' dedi. Mezuniyet töreninde ne alaka.
aksam uyumadan once denk geldim.adam cayin yaninda kitlama seker istedi aq.
hadi evde icersin anlarim da disarda da kitlama seker yok diye uzaklara bakip konusmak prostati varmis gibi rahat oturamamak triplere girmek de cok sacma.

ben de garsondan hep tam bugday ekmek isterim yoksa gergedana donusurum prostat olurum oturamam basurum cikar.
sıkıntıdan bir 10-15 dakika izleyeyim diye açılıp 6.dakikada kanal değiştirme ile beyenilmemiş dizidir. kadın ( demet özdemir ) adama söz verdirtmiş bir daha kavga etmesin diye. adam sonra ablasının eski manitasını mı ne dövmüş karakola düşmüş. kadın aynı zamanda avukatmış sonra hastaneye gidiyor dayak yiyen adama bir şeyler diyor sonra dayak yiyen şikayetinden vazgeçiyor dayak atan adam çıkıyor kadına ( demet özdemir karısı galiba ) sen nabuyorsun ulen diye çemkiriyor falan filan. bunların hepsi 6 dakikada oldu bir şey anlamadım zapladım.

kim yazıyor lan bu senaryoları ? gerçek hayat hikayesi falan yazıyordu altta. milletin zihni zaten pamuk ipliğine bağlı patlayacak yer arıyor. bir kanalda böyle bir dizi diğer kanalda karısını kızı yaşındaki kızla aldatan bir gavatın ve adam karısı ile öbüştü diye sinir krizleri geçiren metresin olduğu dizi.
Saçma sapan bir dizi.
Gerçek güçlü kadın bu değil.
izleyen feministler rahatsız.