bugün

doğan holding'e bağlı galiba. aydın doğan'ınmış.

"merhamet zulmün merhemi olamaz" diyormuş bir kitabı.

görsel
(bkz: kinyas ve kayra)
bu kitabın fiyatı 37 tl. evet, tam tamına 37 tl ve doğan kitap gibi adi bir yayın evi tarafından yayınlanmakta.

sinirden ellerim titreyerek yazıyorum.

kitap bu fiyatı hak eder, fakat baskı kalitesi iyi olursa.
böylesine dandik bir basım, bu fiyatı kesinlikle hak etmiyor.

hakan günday 'ı da böylesi baştan savma bir işi kabul ettiği için buradan kınıyorum.

yayın evindeki tüm sorumlu o. çocuklarının da 7 sülalesini saygıyla anıyorum.

sizin yapacağınız işi sikeyim.

böyle düşünen kaç kişi var kim bilir. pejmürde herifler.
elimden gelse de sizin gibilerinin hakkından gelebilsem, ama yazmaktan başka yapacak bir şeyim yok.

resmen insanları mecbur bırakıyorsunuz.
hakan, sen de buna ses etmiyorsun madem, madem tuzun kuru;
okumuyorum amına koyayım.
murakami'nin son çıkan 90 sayfalik anlatısına 35 tl fiyat etiketi koymuş yayıncı. allah akıl fikir ve biraz da vicdan versin.
işini iyi yapan çevirmenleri ve editörleri bünyesinde barındıran yayıncılık. severim.
gerek kitap kapakları ile, gerek reklam düşkünlükleriyle; edebiyattan ziyade tüketime ve sermayeye hizmet eden antipatik yayınevi.
polisiye gerilim kitapları konusunda neredeyse piyasaya sürdüğü her kitabın mükemmel kalitede olduğu yayınevi. öyle bi güzelliktir ki doğan kitabın polisiye-gerilim rafı, insanın kolunu baştan sokup sonuna kadar sıra sıra tüm kitapları sepete düşürüp alası gelir, o kadar çıldırtır, tahrik eder.
türkiye nin en çok kazanan yayın evi. aydın doğan ın da ondan.
bastığı her kitabın fiyatı 15 ytl'den aşağı olmayan yayınevi... hey maaşallah...
ahmet umit kitaplari da yayinlayan yayinevi.

internet adresi:
http://www.dogankitap.com.tr
selim ileri'nin gelmiş geçmiş bütün kitaplarına yeni baskı yapan doğan holding bünyesindeki yayınevi. bu en çok sevdiğim yanları.
piyasada adı duyulmuş* yazarların kitaplarını basan bir popüler kültür temsilcisi.
aydın doğan'a ait basim yayinla ilgili sirket.
güncel Önemli Başlıklar