bugün

Adamın hasıdır.
Cumhurbaşkanının kızının düğününden daha çok davetli olmak istediğim düğün.

Aslında saçmaladım biraz, iki düğünü karşılaştırmak hatadır.

Buruk bir eğlence var hem dişinin hem babasının suratlarında. Direnmeye, hayatta kalmaya çalışan, mutluluğa aç bir eğlence. Hele babanın bir fotosu varki kızıyla dans ederken... Biz hala hayattayız diyor sanki. Ölene kadar hala hayatta...

Şimdi eksiler geldiğine göre okuyan var, bu güzel bir şey. Bana ulaşabiliyorsunuz. Madem hadi biraz analiz yapalım. Bir cumhurbaşkanının düğününü düşünen. rte'nin düğünü... ,Nedir bunun önemi? Şaşaalı bir düğün, "önemli konuklar", "devlet erkanı", insana fakirken önemliymiş gibi gelen küçük hokkabazlıklar, sanal güçler, büyük paralar, dünya hırsları ve aynalı dolap...

Peki ya burada? Burada Bir insanın tek bir bakışında bütün insanlığın dramını görmek mümkün ve gelinin bir bakışında öleceğini bilen her insanın ölümüne yarım saat kalmış olan her insanın ektiği tohumların ağaç olduğunu gördüğü andaki hissettiği ruh hali kazınmış suratına. Yarı ölü bir bedenin bütün yükünden sıyrılınan bir an... Kaostan çıkan düzen... Ve kaosa doğru giden bu düzenin gözbebeğinde bir ruh...
Bu memleketin insanını sevmek için yüzlerce nedenden bir diğeri.
görsel
sevginin en yalın hali budur işte.
mutlu olma sebebidir. tebrikler babası.
Goz yasartmis kraldir.
adam gibi adam sözünün içini dolduran babadır.
Adamın hasıdır.
Bu babanın eli öpülür işte,helal olsun.

Down sendromlular dünyanın belki de en tatlı insanları en masumları gerçekten tebrikler.
Bizi böyle adamlar yönetmeli. Bunda da siyaset yapacaz tabi orospu çocukları. Bu kız sapık dinci vakıflara teslim edilseydi tecavüze uğrayacak, aşağılanacaktı. Aile bakanı da bir kereden bi şey olmaz diyecekti. Napacaktınız lan sığır sürüsü o bakana tepki mi koydunuz. Siktirin gidin başka yerde duygusallık yapın, bacak kadar çocuklar tecavüze uğrarken reis reis diye köpekleşiyordunuz.
Sizin konumunuz kızını siken adama fetva veren resmi kuruluşların yanı. insanlığın olduğu yerde yeriniz yok.
ağlattı.
Baba gibi baba
Adam gibi adamdır.
Burda bile siyaset yapmaya çalışanlar bilmez.
helal olsun. baba gibi babadır.
engelli çocuklarına bir birey gibi davranmayan ebeveynler utansın .
adamın hasıdır, insana olan inancımdır . türkiye'den çıkmasına öyle sevindim ki beni böyle güzel , yüce gönüllü , sevgi dolu insanlarımızın olması gururlandırdı. o yüzü dünya güzeli kız mutluluğu için didinen, eğlenceli bir ailesi olduğu için belki çoğumuzdan şanslı.eğer tüm insanlarımız bu durumu hor görmek veya en iyi ihtimalle duruma acımak yerine destek olup yaklaşımını sorgulasa, değiştirse, fırsat verse bu arkadaşlarımız da harika işlerde çalışabilir , evlenebilir ve dünyaca ünlü bile olabilirler .

(bkz: down sendromlu model madeline sturat)
eli öpülesi babadır.

ne kadar güzel insanlar var yahu.
adam gibi adamdır,

baba gibi babadır.
Yemin ediyorum Mutlu Oldum Lan Vallahi Helal Olsun.
ayakta alkışlıyorum.

örnek olması açısından çok güzel olmuş.

saygılar sunuyorum azizim...
Yaradilis geregi annelik duygulari hep daha agir bastigindan olsa gerek, Engelli bireyleri kabullenip kollama işini önce ve genelde kadın yapar. Baba genelde bu evladını 3.4. Planda bırakır. Buna yıllardır şahit oluyoruz oldunuz...
Şu haberi okuyunca gözlerim dolmadı desem yalan olur. Sanada helal olsun, koca yürekli baba....
adam gibi adamdır.
adam gibi adam davranışıdır. evlatlarının engelliliğinin mutsuzluğuna neden olmasına engel olmuşlardır.

bu arada bu başlık altına bile siyasi yazılar, tayyip kılıçtaroğlu felan yazan beyinlerin ön lobunu sikeyim...
Aramızda iyi insanlar var.
Hatta bu baba gibi pırlanta yürekli güneş gibi sıcak ve kelimeler'in yetersiz kaldığı bir karakter.

uludağ sözlük yazarları olarak Ellerinden hürmetle öperiz.
Kadın eli sıkmayan zihniyete sahip kütükler tarafından idare edilen ülkemizde, çöldeki vaha, istridyedeki inci gibi değerli bir insandır.
mutluluktan ağlatır. o anne baba başından eksik olmasın.