1. 1.
    Multi duyar kasıcı süper iyilik meleği yazarları kızdıracak eylem.
    7 -11 ... albay nuriyev
  2. 2.
    Babam emekli albay olduğundan mütevellit şimdilik sövmüyorum sana ama şansını zorlama bence, zira adanalıyım çok yaratıcı sövebilirim.
    7 -4 ... flat head
  3. 3.
    başıma gelse aldırırdım 2 ayı geçirmeme koşuluyla çok net.
    4 -3 ... theprincessbride
  4. 4.
    aldırdı diye kimseyi yargılamaya hakkımızın olmadığı durumdur.
    2 -1 ... kan tutan kasap
  5. 5.
    Dinen anne karnındaki embriyo, hangi aşamada olursa Olsun, annenin hayatını tehlikeye atmıyorsa aldırılamaz. Haramdır. Cinayettir.
    4 -3 ... serdarsl06
  6. 6.
    Cahil cahil konuşmayın, Allah aşkınıza. 2 ayda down sendromu belli olmaz. En erken 2li testte olasık verilebilir ki bu 11-14. Haftalar oluyor.

Riski yaşayan biri olarak söyleyeyim. ZOR bir karar, düşmanımın başına vermesin böyle bir durum allah.

Liselilerin diline malzeme olacak bir konu değil, gidin de bilgisayar oyunu filan oynayın siz. Hadi çocuğum.
    17 -2 ... yasak merve
  7. 7.
    Zor bir karar.
    Böyle bir kararı vermek zorunda kalan anne gözyaşları dökerek, eli titreyerek evrakları imzalamıştı.
    Gözleri "aslında doğurmak istiyorum" der gibiydi. Ya da ben öyle hissettim. O an sadece onun değil benimde içim sızlıyordu.
    Kolay değil hem de hiç kolay verilecek bir karar değil. Kim bilir neleri hesap etti.
    Ve eminim şunu da düşünmüştür
    " bana bir şey olursa ona kim bakacak."
    13 -1 ... zeki muren baligi
  8. 8.
    down sendromu hastalık değil genetik farklılıktır. 46 kromozom yerine 47 kromozoma sahip olması aldırmak için geçerli bir sebep değildir. cinayettir kendimce. amaç duyar kasmak değil gerçekleri belirtmek
    3 -3 ... zuzu miu
  9. 9.
    bu çok zor bir karar. ben bu konuda alay edemezdim kimseyle. başlığı açan kişinin kesinlikle böyle düşünmediğini düşünüyorum, trollüyor ama bu bence çok hassas bir konu. bu dünya garip bir dünya. yarın öbür gün o çocuğun hayatı konusunda seçim yapmak zorunda kalırsan bu yazdıklarını hatırlarsın belki. ve böyle bir karar vermek zorunda olsam eşimle, o çocuğu doğurması için ikna etmeye çalışırdım, ne hissederdim bilmiyorum ama. duyarlık bi şey değil ki olm bu. zor seçim. yaşarsan hatırlarsın
    3 -3 ... yikanmak istemeyen cocuk
  10. 10.
    Ömrü boyunca mutsuz olacak bir canlıya hayat vermeme seçeneği. Ebeveyn olarak hayatınız sonlandığında da o çocuğun sorumluluğunu alacak bir sosyal devlet anlayışının olmadığını düşünmek de ayrı bir etken.
    3 ... estrella damm