bugün

aslında "yerin dibine yolculuktur" kısaca. yerin dibinde olma isteğinin gün ışığına çıkacağı ya da ölsem daha iyi denebilecek durumdur.
(bkz: yüz kızartıcı eylemler)
O günü hatırlatacak bütün elektronik aletlerin bozulması,gebermesi,sos vermesi durumunda oluşucak iki ucu boklu sopa.
unutma unutulanlar unutanları asla unutmazlar diip geyiğe sardıktan sonra ertesi gün yine ense parmak şeklinde dolaşacağınız insan modeli (bkz: hatasız kul olmaz)
"yaa ben artık kimsenin doğumgününü kutlamıyorum,karar aldım kendi kendime.hatta benim doğumgünüm de kutlanmicak bundan sonra,gereksiz yaa ondan,yani zaman diye birşey yok ki zaten,mesela biz başka bir takvim kullansaydık..."şeklinde kurtarılabilinesi bi harekettir
(bkz: tiktak)
bana da yapılsa hayatta affetmeyeceğim, yaparsam yerin dibine gireceğim, üzerinden yıllar da geçse unutulmayacak olay...
dost,harbi dostsa bu vaziyete takılıp kalmaz dediğim hadisedir.
çok unutkan ve dalgın olundugundan hemen kızılmaması gerekendir.
aslında çoook öncesinden ne planlar,ne sürprizler düşünülmüştür kardeşcegizi için.
'düşünmen yeter' diyebilmelidir idogum gunu kişisi.
abarttım di mi.

agzına bitane vurulasıdır,napsın unutmuşsa bi bedel ödetilesidir.

kısacası elma değil bu yediğimiz ayva galiba dediğimiz andır.
Bugün yasadigim durumdur kiza surpriz hazirlayacaktim amk bi alarmla kalktim X Y'nin bugün dogumgunu hatirlatmasi... Napacagim simdi fikir verin degerli yazarlarim. Acaba aksam guzelce dogum gunu dileklerimi soylesem de bir iki gun sonra mi kutlasak? Ayip lan telefon bile benden akilli bosuna demiyorlar akilli diye. Pic telefon.
olabilicek, normal birşeydir. hatırladığında doğum gününü kutlarsın. dostunsa zaten sorun etmez bunu.