bugün

dostum senin çıktığın kızı her ortamda yedim ben kelimesi bir insanı katil etmeye yeter artar bile. bir delikanlı madem daha önce böyle bir, eylem yaptı en yakan arkadaşına böyle bir kelime sarf etmesi yakışık almayan bir kelime.

böyle söylenen bir söz delikanlı bir adama asla yakışmaz. racona ters hareketler bunlar, kızı arkadaşınla beraber gördüğün anda kızı tanımamazlıktan gelip kızın yüzene dahi bakmayıp hiç bir şeyden haberin yokmuş gibi davrandıktan sonra yoluna gideceksin.
kelle üzerinden kasları öğrenmiştik. kadavra eksikliği vardır fakültelerde. bu adam da
kellesi alınarak öğrencilerin orasını burasını mıncıklayacağı adam olmalıdır. seve seve yaparım bu işi. yanlış anlaşılmasın, o adamlara saygım sonsuz, * ama bu adama saygı yok. orospu çocuğudur çünkü.
kızdan daha çok bunu söyleyen hıyara sövmek daha doğru olur. puşt adam sanane lan, ne koyduda sana bunu bana söyledin derler.
gerçekten seviyorsa o an "lan ben bir motorla çıkıyormuşum" demez azizim. seven her zaman suçu ilk kendinde arar saçmadır ama böyledir.
Çıkılan kız adriana lima' ysa hiçbir erkek için sorun olmayacak bir sözdür.
güncel Önemli Başlıklar