1. 1.
  Çıkılan kız adriana lima' ysa hiçbir erkek için sorun olmayacak bir sözdür.
  ... ihaveamask
 2. 2.
  gerçekten seviyorsa o an "lan ben bir motorla çıkıyormuşum" demez azizim. seven her zaman suçu ilk kendinde arar saçmadır ama böyledir.
  2 ... don t touch just read
 3. 3.
  insanın boğazından gırtlağına kadar sokulmuş kıymıklı kereste ızdırabını verir bünyesine. O an uykun gelir "uyusam mı lan acaba, rüyadır umarım lan bu" filan demeye başlarsın.
  ... fhalles
 4. 4.
  kızdan daha çok bunu söyleyen hıyara sövmek daha doğru olur. puşt adam sanane lan, ne koyduda sana bunu bana söyledin derler.
  1 ... melankolik sizofren
 5. 5.
  nasıl yedin lan kız orda duruyor. koklamış olmayasın amk. diye cevap verilebilir.
  -1 ... xsedation
 6. 6.
  kelle üzerinden kasları öğrenmiştik. kadavra eksikliği vardır fakültelerde. bu adam da
  kellesi alınarak öğrencilerin orasını burasını mıncıklayacağı adam olmalıdır. seve seve yaparım bu işi. yanlış anlaşılmasın, o adamlara saygım sonsuz, * ama bu adama saygı yok. orospu çocuğudur çünkü.
  ... bir bardak daha cikar
 7. 7.
  dostum senin çıktığın kızı her ortamda yedim ben kelimesi bir insanı katil etmeye yeter artar bile. bir delikanlı madem daha önce böyle bir, eylem yaptı en yakan arkadaşına böyle bir kelime sarf etmesi yakışık almayan bir kelime.

  böyle söylenen bir söz delikanlı bir adama asla yakışmaz. racona ters hareketler bunlar, kızı arkadaşınla beraber gördüğün anda kızı tanımamazlıktan gelip kızın yüzene dahi bakmayıp hiç bir şeyden haberin yokmuş gibi davrandıktan sonra yoluna gideceksin.
  2 ... dedektif