bugün

Bunun yerine 3 kuruş daha verip Whiskas'ın jöle gibi olan kedi mamasından alıyorum, hayvanlar seviyor en azından.
1,5 tl diye hatırlıyorum.
para üstüyle sakız, şeker alma dönemini bitirip güzel bir hedefe yönelmiş eylemin ürünüdür.
migroslarda sokak kedileri için 100, sokak köpekleri için 150 gramlık paketlerde satılan mamalar. 1.25 liraya satılıyor. Çok güzel düşünülmüş.
Migroslarda bulunan güzel düşünülmüş üründür. Alınız aldırınız insan olunuz lan!*
bunun yerine kiloluk alıp pet şişeye de doldurabilirsiniz. ben öyle yapıyorum.
Migrosun en hoş ürünü. money card ile 60 kuruşa geliyor tanesi. üç beş tane alıp çantada bulundurmakta fayda var zira sokak hayvanlarıyla karşılaşmadığımız gün yok. sevmeseniz de sevindirirsiniz lan.
uzun zamandır aklımdaydı, hiç migrosa yolum düşmemişti. yaklaşık bir hafta önce birsürü paket aldım ve pufff sokak köpekleri birden kayboldu. günlerdir bulunduğum şehirde gezmediğim yer kalmadı yürüyerek, ama sokakta bir tane köpeğe rastlamadım ilginç bir şekilde.

herkesin alışverişinde birkaç paket sepete atması gereken bir üründür. proje olarak kim düşündüyse gerçekten tebrik ediyorum.