bugün

dost meclislerinin vazgeçilmezidir..tuzlu leblebisi,kimi zaman hüznü kimi zaman kahkahası kimi zaman da öfkesidir...

kimi kızlar kaşar ilan edilir(yanlıştır tabi ama öyledir biz beğenmesek de öyledir..)..kimilerinin adından efsane gibi bahsedilir..kimilerinin ismi hiç ağza alınmaz ki taa derinlerde ukte olanlar bunlardır..her tarafa verilip bir türlü doldurulmayan boş bakınızlar bunlardır..

çocuklukta yaşananlar genellikle kahkahalarla,lisedekiler öfkeyle anılır..ama araya yüzüklerin,yeminlerin girdiği bazıları vardır ki..fikret kızılok dan bir a bir de b yüzü dinlenmemişse ,vucudun alkol miktarı da dengedeyse bahsedilmez onlardan pek..onlar yengedir..ya da onun gibi bir şey...
dozajını kaçırırsanız* bir daha birlikte içecek adam bulamayabilirsiniz.
dert paylaşımıdır. dertler paylaştıkça çoğalır, herkes kendininkini annatır, gaza geldikçe gelirsiniz, allah muhafaza o eski sevgili kazara ordan geçse tüm dostlar toplandık deyip adamı linç etme kıvamına gelirsiniz. gereksiz can sıkıntısı yaratır, ne gerek var halbüse deil mi, yenilerden, olasılardan bahsetmek daha keyifli. *
genellikle sevgiliden ayrılan kişinin yapacağı sohbettir. bu kişi karşı tarafa sevgilim vardı bakma böyle sap gibi gezdiğime mesajı vermek ister.

manitalı: a
manitasız: ğ

ğ: neydi ulan o melehat hatunla sabahlara kadar sevişirdik..
a: abi ben kaçıyorum kız msj attı..
ğ: beklesin biraz ayda yılda bir görüşüyoruz şurda..
a: abi trip atar şmdi gitmem lazım..
ğ: trip atan kızla hiç uğraşma niyazi bak benim bi huriye vardı.as.asddad.
a: abi görüşürüz..
ğ: sana aşığım niyazi..
a: :S..s:S(fatal error)
a: bsg abi ..
ğ: banada yap ulan bi tane..
a: mumkunse gorusmeyelim..
ğ: besame mucho niyazi! oh yeahh non stop...
ğ: gel lan buraya ..!
genelde dostlarin artik "yeteeer" diye bagirabilecegi durumdur.geçicidir sayin dostlar bugun bana yarin sana.
güncel Önemli Başlıklar