bugün

96 doğumlu eskişehirspor futbolcusu. Ön libero asıl mevkisi ama sağ bek ve 8 numara pozisyonlarında sırıtmadan oynayabiliyor. Ayakları temiz , fiziği fena değil. En önemlisi genç yaşına rağmen oldukça olgun oynuyor. Yolu açık olsun.
ön libero ve orta saha mevkilerinde forma giyebilen, birkaç sene sonra alper potuk gibi dört büyüklerden birine gidebilecek futbolcu.
Hem sağ bek hem de ön libero oynayabiliyor.

22 yaşında olan beşiktaş transferi.

Alınmaya değer bir risk.
bugünkü hazırlık maçında göz doldurdu.

sağlam bir ön libero kazandık. 96'lı bir futbolcu.

beşiktaş için iyi.
sert maçlarda medel'in yanında orta alanda kullanılması gereken genç ön libero.

ayrıca tolgay veya oğuzhan yorulduğunda oyuna sokulmalı.

kenarda çürüyen başka bir genç futbolcu.
tff 1. lig gibi sert bir ligde forma istikrarı yakalamış 96 doğumlu ön libero.

bu yaz beşiktaş'a transfer oldu ve tahmin edebileceğiniz gibi şenol efendi kendisine forma vermedi.

orta alanda dirençsizlikten dökülüyor bu arada.
76. Dakikada oyuna girdi.

Gayet iyi oynadı. Dirençli bir ön libero.
oynadığı yaklaşık 20 dakikalık bölümde, oldukça beğendiğim genç oyuncu. hocanın maçlarda kullanması gerektiğini düşünüyorum.
96 doğumlu beşiktaş ön liberosu. diri ve mücadeleci bir futbolcu. yorgun tolgay ve kalas necip yerine medel'in partneri olsa antalyaspor ve bursaspor maçlarını kazanırdık.

şenol efendi lütfedip de oynatmadı bu çocuğu! antalyaspor gençlerle içimizden geçti, biz neden genç oynatmıyoruz.
Genk deplasmanındaki maçta sağ bek olarak on birde başlayacak.

Hadi aslan parçası milyonluk eşekleri utandır .
kaliteli futbolcu.

sağ bek, ön libero gibi 2 kilit mevkiide oynayabiliyor.

asistini de yaptı.
güzel çocuk. tam bir görev adamı.
sadece işine odaklanıyor.

(bkz: odaklanadur çocuk)
ben beğendim dün
Başarılı genç futbolcu.

Net şekilde faydalanmak gerek.

Bugün bir gölü gasp edildi ayrıca.
iyi oyuncudur ama abartmayın ne olur.

2gr aklınız var onu da makul harcayın...

yetenekleri sınırlı ama o aklını kullanmayı tercih ediyor. beşiktaşta çok iyi görünmesinin nedeni takımın çok yaşlı olması ve uzun süredir tempo yapamaması.. dorukhan bu durumu çok iyi biliyor ve koşuyor sürekli. teknik oyuncuların yanında mücadele etmek güzeldir, attığın pas yerini bulur, koşarsın ara pası gelir filan.
şenol hoca büyük bir antrenör.neyi nasıl kullanacağını çok iyi biliyor.a ancak ben dorukhan ın sağ bekte oynaması tarfatarıyım. ortada oyuncu çok, piyasaları da ucuz. ama sağ bek kolay yetişmiyor. üstelik eskişehir de sağ bekte çok iyi oynamış..

stili roberto hilbert gibi. zaten bir alman gibi oynuyor.
Modric'ten iyi.
--- alıntı ---

Spor Toto Süper Ligde attığı 3 gol iptal olan Dorukhan 4. golü kendi kalesine attı. ve bu kez gol geçerli sayıldı.

--- alıntı ---
Takımda oynayan tek oyuncu. Bunun kadar mücadele eden, koşan, oyuna bir şekilde katkı yapan başkası yok.
bir de isabetli pas atabilse..
Şenol Güneş’in akrabası galiba. Başka bir özelliği yok. Evet.
tinercilerin allah gibi taptigi ezik topçu..

bir zamanlar bu gerizekalilar oğuzhana 150 milyon diyorlardi
ha birde olcaylari vardı.

şimdide dorukhanlari..
yazık bu mallara

her mevsim birine tapiyorlar.
Cengiz'e verdiği pas mükemmeldi.
Aynı durumda burak olsa kaleye vururdu ama işi şansa bırakmadı.
Aferin kara kartal!!!
azıcık daha pozisyon bilgini geliştir, modriç daşşaklarını öpsün aslanım, inanılmazsın.

edit:gassaraylıyım, şu maçtan sora şu adamı övmeyen adam gassaraylı değildir, çünkü bizim kuruluş amacımız türk olmayan takımları yenmek. dorukhan inanılmaz oynadı. kompleks gassaray taraftarına yakışmaz.
Bu akşam sadece ikinci yarıyı izleyebildim. Kart yememesi mucize gerçekten.
efferim lan sana.