bugün

insanin hayata küsmesine sebebiyet verecek aci hadisedir. yaklasik 2 senedir yazdiğim uludag sozlukte gecenlerde bir moderatör karde$imizin bana caylaklik sebebi olarak verdiği cevaptir bu, ' sözlüğe faydali olmadiğiniz tespit edilmi$tir ve bu yuzden caylaksiniz'..

dünyam basima yikildi. kendimi jiletleyesim mi gelmedi ? geldi.

alkole vurmamazlik mi yaptim ? a.mina bile koydum. ictim ictim ağladim.

cok ağladim evet. ama güclüydüm. intihar etme hissini cabuk attim kafamdan. sacmaliyor bu moderatör, gecer dedim.

zira 2 senedir sen yaz, 4.000 küsür entry gir ve senin üzerine oynanmi$ bir olay gecesi aniden, apansiz caylak ol.

olacak i$ mi bu zehir ? hem sen niye geri geldin lan! faydan yokmu$ sözlüğe ? baksana milletin sözüğe faydalarini ?

X 2 bin ytl baği$ yapmi$ server icin. Y 1 aylik reklam almi$ sözlüğe. sen ne yaptin ha zehir ?

cik cik cik. moderasyon calisiyor.
dört bin entry girmekle tırmalamasaydı uzay mühendisi olabilecek yazarın boşa uğraştığını, dahası kandırıldığını öğrenmesi durumudur. moderasyona sorulur, peki sen bunu biliyordun da 1219. entride neden söylemedin. Adam insanlığa katkım oluyor düşüncesi ile yazdı da yazdı peki sonuç; hüsran. cık cık.

(bkz: asimetrik enformasyon)
(bkz: fırsat maliyeti)
boş bakınız yazarlığı yapmak, ota boka entry girmek durumudur. içimin cız etmesine sebep olmuştur, 7000 küsür entrymle kendimi ot gibi hissettim. verdiğim bakınızlar genelde konuyla alakalı ironik bakınızlar olur. girdiğim entrylerin çoğu hayal ürünü olay başlıklarınadır, kahvaltıda anneye bi siktir git cay koy demek gibi. bunun dışında sözlüğe faydalı olabilecek birçok rusça kelime, sanatçı vb. şey kazandırmışımdır.

bence faydalıyım ben, aslında evet iyi bir yazarım, sizce de öyle değil miyim, ühüh..