bugün

moderasyonun el atması gereken durum.
Ah keşke. Olacak ama, hep bildirdik. Todolistlere yazdırdık.
saçma bir beyandır. yazar donuzlamak bir kere başlı başına bir saçmalıktır. açık ve net.
sonuna kadar desteklediğim hatta donuzlanan yazar siktirsin gitsin bu ülkeden.
Ortamlarda donuzladım dersin kim bilecek. Sol frameye gelmeyen nikaltina yazılan için bile hesap sorduğunu bilen duyan olmaz.
Ben gözükmüyor sanıp mutlu oluyordum.
Üzen bir bilgidir ki katıldığım düşünce.
neden ısrarla getirilmediğini anlamadığım özellik. sol framedeki başlıkların yarısına tıklayınca entryler gözükmüyor bunlar hiç gelmese daha iyi ama troller seviliyor galiba.
Güzel Bir Önerme.
evet böylece rahat rahat trollerle uğraşmadan yazınılabilir.
Desteklenmesi gereken uygulama.
Hadi zall ve moderatorler güldürün yüzümüzü.
Ben oyle saniyodum gecen gun farkettim gozuktugunu. Madem donuz tam donuz olsun.
ekşi sözlük bunu hayata geçirecek burdakiler uyusun bakalım. engellenen yazarların açtıkları başlıkların bugün'de ve gündem'de görünmemesini sağlayacak bir özellik eklemek çok mu zor engelle tuşunun yanında bulunacak bir seçenekle dilersek engellediğimiz kişinin açtığı başlıkları bugün ve gündem bölümlerinde görmeyelim.
Ulan bakıyorum başlık giriyorum entry yok modlar bize beyin amcıklaması yaşatıyor.
Çok mu zor yahu bir özelliği getirmek, ekşi ye geleli neredeyse bir sene olucak. Ben zaten o yazarın entry lerini görmeyeyim diye donuza almışım , başlıklarını da görmek zorunda mıyım ?
ya cidden lazım bu. çoğu atatürkçüyü donuzladım hatta sadece atatürkçüleri donuzladım ama yine de açtıkları başlıklara maruz kalıyorum.
Eziklerin bir isteği. Evet.
keşke olsa ne güzel olur.
Ben de talebimi ilettim. Birlikten kuvvet doğar yüklenin.
bdv den bildirdim sapıkça başlıkları yada beni rahatsız edebilecek başlıkları görmek istemiyorum.
Seve seve destek olduğum kampanya.
Birkaç it var sürekli provoke edici başlık açan.
Herkes bu itleri donuzlarda açtıkları ya da upladiklari başlıklar boş kalır. Bunlar da yok olup gider.
Ben durmadan, Bekaret önemli mi, Bekaret önemsiz diyen tip, şöyle bekaret böyle bekaret, bilmem kimin memesi, götü, vb... diye başlık açan yazarı donuzluyorum ama gene bu başlıkları görüyorum. O zaman donuzun olayı ne? Sonra onlara küfür edicem çaylak olcam.
Desteklenen, bir istek.
Desteklediğim kampanya.
Ben hiç kimseyi donuza eklemedim şimdiye dek, lakin donuza eklenen kişilerin başlıkları da görünmez olursa o zaman pek çok kişiyi donuza eklerim.
Zira benim donuza ekledigim kişileri eminim pek çok yazar arkadaş da donuza eklemiş olacaktır.
Böylece sözlükte trolluk yapan, itlik yapan, terbiyesizlik yapan onlarca adi ve yavşak troll kendiliğinden bitmiş olacak.
Kendi rezilliklerini yalnızca kendileri ve kendileri gibi rezil troller dışında kimse görmeyecek.
Ve böylece ya insan olacaklar, ya da yok olup geldikleri inci sözlük vb çöplüklere geri dönecekler.

Dediğim gibi kimseyi donuza eklemem zira düşman olarak gördüğüm bu tip yavşakların gözümün önünde olmasını isterim.
Fakat düşündüm taşındım ve bu pislik trollerin uludağ sözlükten yok olması için bu başlık donuzlama işi ilaç olabilir.

Şayet zall ibişi yazarların bu talebini dikkate alıp bu özelliği getirirse göreceksiniz ki troller azalarak bitecek.
(bkz: engelle)
(bkz: başlıklarını engelle)

Hadi lan zall bekliyoruz.

Edit: dilekçemi de şöyle bırakayım.
görsel
Talebimiz net...

Ayaklanma istemiyorsanız, dikkate alınız!

Ne istiyorsak site daha güzel olsun diyedir.
katıldığım önerme bu trollerin de sonunu getirecektir. aktrollere son yani. ben de bir derdim var dan uzun uzun talebimi ilettim ama iplemediler bile cevap vermeden kapattılar umarım bu özellik gelir.

görsel