bugün

Sözlügü bırakmak pes etmek vazgeçmek demektir yoldaşlar, protesto zirvesi yapalım. yazarız,haklıyız, hakkımızı alırız!
zall, donuz, az troll!
desteklediğim girişimdir. Ancak sözlüğü falan bırakmaya niyetim yok. Getirin şu donuzu trollere günlerini gösterelim.
yenilikci dervis yine ceza aldı herhalde, siz ceza vereceğinize biz verelim *
başlık canlandırmasıyla tanınan kişi söylemi, he bir de kampanyaymış.
desteklemekle birlikte katılmadığım kampanya. blöf.
aslansınız yürüyün.
http://www.youtube.com/watch?v=s9ohljIfrvs
moderasyonun burnuna dayanması, gözüne sokulması gereken kampanyadır.
sol framede başlıkları engellemek ne kadar faşistçe bir şey ise bu da en az onun kadar faşistçedir. sözlükte çoklu düşünce ortamını engellemeye yönelik bir girişimdir.
bu buton geldiğinde biz yazarlara ne gibi faydaları olacak keşke birisi açıklasa.. biz de ona göre sözlüğü bırakıp bırakmamaya karar versek daha iyi olacak..
evet
gelsin
gelsin
gelsin
gelsin
gelsin
gelsin
nolur gelsin
gelsin
gelsin.
sonuçta okuyucular bu entryleri gördükten sonra donuz butonu falan beyhude bir iş, saçmalık ve kendini kandırmaktan başka bir şey değildir. moderasyon troll yazarlara prim tanıdıkça bununla yaşamaya alışmaktan başka bir çare yoktur.
Ozentilerin sessiz çigligi. lan eksi sözluk'te olmasaydi boyle bir sistemden haberiniz olacak miydi? Zall'in yerinde olsam direkt ben kovardim sizi. 'Git eksi sozluk'te takil o zaman. Hem eksi sozluk'te caylak onay sirasi bekleyip de burada artistlik yapma lan!' derdim.
dalgalandım da duruldum hareketi olmamasını temenni ettiğim hareket. umutsuzluğa kapılmadan yolumuza devam edelim. getirtirsek acayip havamız olur. azmin elinden hiçbir şey kurtulamaz. ayrıca bir derdim var butonlarından da baskı yapılabilir.
-ciddiciddiciddiciddi-
sonucuna ulaşamayacak girişim.

ayrıca donuz butonu isteyen tüm yazarların troll olması çok manidar.
moderasyonun sabote etmek için yapmadığını bırakmadığı kampanya. yeterin. şaka istemiyoruz donuz butonu istiyoruz.
sözlük yazarlarınca topluca alınması gereken karar. bu donuz butonu sözlük için lazımdır. evet.
güncel Önemli Başlıklar