1. ?.
  hep bu butonun gelmesini istiyoruz da demin bi düşündüm, çok değişik bir hal alacak sözlük.
  tabi ki amk edebi metinler, bilimsel paragraflar, estetik düşünce tarzı hakim olmayacak,

  öyle bilgi paylaşımı tarzı geniş düşünemiyoruz kusura bakmayın, amacımız sadece insanların huzuru.

  neyse o kadar ulvi amaçlara hizmet etmese de değişik bir şekilde dinginlik çökecek sözlüğe heralde, kötü anlamda algılanabilir sakın yanılgıya düşmeyin. ortalık ı am a legend daki gibi bir hal almayacak elbet, herkes birbirini engelleyecek ve gerizekalı gibi tek başına da dolanmayacak sözlükte, donuza alınan adam genelde silinir, donuz butonuna eklemiş olduğunuz koministimam adlı yazar silinmiştir
  şeklinde bir uyarı gelecek ve butonda yer açılacak,
  kim hangi başlıkları sevmiyorsa onları daha az görecek, siyasetten hoşlanmayan futbol, futboldan hoşlanmayan cinsel seksli başlıklara yazacak üff on numara lan. *
  kıçlarını yırtıp en olmadık şekilde dikkat çekmeye çalışan, bu uğurda adi bir üslupla tecavüzü bile savunan adam okunmadığını anlayacak ve başı önde " hay amk yaa niye böyle oldu ki şimdi" diyerek gidip diğer sözlüklerde arayacak şansını yada adam gibi yazmaya başlayacak. adam göre tabiri saçma belki, hani kime göre adam? neye göre güzel yazı! olsun gene de bazı normlar var ki eşek değiliz anlarız.
  neyse kavgalar çıkmayacak, tabi bu şekilde olunca sinirler gereksiz yere gerilmeycek. aslında güzel birşey bu buton. sonra düşünsenize donuz gelirse ben artık konuşmayacağım bu konu ile ilgili. bundan güzeş birşey var mı? söz veriyorum bir daha kafa sikersem adiyim. çok uslu bi imam olucam, rakımı evimde içeceğim. kimseye rahatsızlık vermeyceğim, cami önünde etkinlik düzenleyen mahallenin heyecanlı bebelerine; gidin evinizin önünde oynayın lan!" demeyeceğim. e daha ne olsun. bence bu buton gelirse çok değişik şeyler yaşanacak hacı demedi demeyin, adamı donuza ekliyorsunuz, 1 sene sonra çıkarıyorsunuz donuz butonundan ki hoop adam yetkili olmuş be. * ne sinir bozucu değil mi? o yüzden donuz a aldığınız adamı ordan silinene kadar çıkarmayın. buda bir tavsiyedir. *
  2 -5 ... koministimam
 2. 1.
  donuz butonu değil, koministimam butonu gelince sözlükte yaşanacaklar olsaymış daha güzel olurmuş başlık.
  neler yaşanacağına gelince, ağzından salyalar akıta akıta gezenleri görmeyeceğiz iyi olacak evet.
  3 ... sevgilim ben manyak oldum
 3. 2.
  butonun bazı sevdalıları bu butondan nemalanacaktır.
  1 ... thelma
 4. 3.
  koministimam'ın başlık ve entry mevzuları bir adet azalacaktır.
  1 ... usualsuspects
 5. 4.
  sene 1954 falan, daha yeni toy bir yazarım. bir de yazmışlar mı nick altıma koştursun diye, ordan oraya koşturuyorum. ama nasıl bir şevk nasıl bir azim anlatamam. her provakatif başlığın altında ben varım. uzun uzun yazdığım da oluyor, tek cümlelik ayar! entrylerim de.

  --spoiler--
  anası belli olmayan yazar zırvası.
  --spoiler--

  --spoiler--
  yazarımsı itin cami duvarına işemesi.
  --spoiler--

  --spoiler--
  bik bik bik
  --spoiler--

  --spoiler--
  bok bok bok
  --spoiler--

  velasıl kelam oltaya ilk takılan sazanım.

  sonra günlerden bir gün, bir başlık. donuz butonu temalı ama başka. istenmeyen yazarı engelleme butonu gibi bir şey. altında da ne istediğini tanımlayan ilk entyr. bunu destekleyen ikinci entry falan derkeeeeen, sözlüğün bilinen trolünün girdiği entrye bak!

  --spoiler--
  bunu istemek şerefsizliğin dik alasıdır.
  --spoiler--

  ulan hemide benim durmadan açtığı başlıklara ayar verdiğimi sandığım adam! aaa adama bak, engellenmekten, okunmamaktan korkuyor amk!

  adam açtığı başlık altından, nick altından küfür yemeye bayılıyormuş, bende onun istediğini yapıyormuşum meğersem...o günden sonra dedim ki, senin amına koyayım ben! bundan sonra da senin açtığın başlığa yazarsam sözlük-alem beni siksin. donuz butonu benim oğlum, istemedğim adamın başlığına yazmam, okumam, oy da vermem.
  ... sessizdeydi duymamisim
 6. 5.
  herkes mutlu mesut yazacak; hatta 11. nesillerin çoğu şirinler den oluşacak. kalitesiz sıradan troller siktir olup gidecek filan..

  örnekleri çoğaltılabilir.
  ... hipnozcu