bugün

Fitil yapıp... Oğlum siz niye bu kadar seksomanyaksınız lan!
dondurmayı direk ağzınıza atın ve yutun. dondurmayı yalayarak yemek mi?
vov haram.
kadınları geçelim erkekler yalıyor ya arsız arsız yol ortasında.

adamın biri baktım yolda yürürken yarı gırtlak yapmış sadece külah görünüyor, ceplerini karıştırıyor...

püü amk rezillik!
görsel
Çıplak yıkanma, dondurma yalama, hamileyken gezme, saçını kapa, kürtaj yaptırma, 3 çocuk doğur, üniversiteye gitme, koca döver itiraz etme, koca yapar ses çıkarma, kır dizini otur, soru sorma.

Türk kadına değer verir. islam da kadına değer verir. Kadını aşağılayanlar araplardır.

Özümüze dönmeden kadınımız özgürleşmez. Kadınımız özgürleşmeden memlekette adam yetişmez.
istanbul hanımefendiliği kursu veriliyor ama başlarında türban var. güzel sentezlenmiş.
emerek yeseler daha bi seksi olunuyor sanki katılıyorum sana.
-dondurmayı yalayarak yemeyin.
# ne yapalım?
-direkt götünüze sokun.
Hanımefendilik kursu nedir Tam olarak onu bi çözsek dondurma kolay.
kızlar istediği gibi yiyebilir ama erkekler yalayarak yemesin amk. olum ne çirkin bir görüntü oluşturuyorsunuz öyle. 60 yaşındaki dayı blowjob yapar gibi yalıyor yazın ortasında dondurmayı. şaka yapmıyorum öyle yalıyor.
Bugünde hanımefendi değiliz, çok sükür.
bağcılar belediyesi hanımefendilik kursunda verilen direktiftir. bundan sonra hanımefendi olmak isteyenler akıllı olmalıdır!

http://www.cumhuriyet.com...yi_yalayarak_yemeyin.html

diğerlerinden bazıları:

Bir hanımefendi toplum içerisinde dakikalarca telefonda sesli konuşmayacak. Özelikle de mahrem konuları.
Toplu taşıma içerisinde sırt çantasını sırtında taşımayacak. Eline alacak ya da önüne takacak.
Toplu taşıma araçlarında ve evlerde yayılarak oturmayacak.
'Abi’ diye hitap etmeyecek, argo konuşmayacak.
Abartılı giyinmeyecek. Sabah erken saatte düğüne gidiyormuş gibi makyaj yapmayacak. Bunları yaparken ölçülü olacak.
Toplum içerisinde sakız çiğnemeyecek.