bugün

Açıkçası hakkında pek de olumlu şeyler düşünemeyeceğimiz namustur.
Neyse yaz gelsin de göreceğiz ak götü kara götü.
aslında gümüş tatlı kaşığında, kaşığın sapını narin şekilde tutarak ve dudaklarını fazla açmadan yerse namusuna helal gelmez.
ancak ilkokul düzeyindeki insanların yapacağı sorgulamadır.
ne yapsaydı? eritip içse miydi? bırakın böyle saçma muhabbetleri.
bitmiştir. namus söz konusu değildir.
nasıl yiyecekler? ekmek arası yapsınlar bari.
Çatalla yiyecekti, yanlış yapmıştır.
Fazlanormal olandır.
"Yalamak" kelimesidir belki de rahatsız eden.
Bir kızın namusunu eleştirmek, dondurmayı nasıl yediği ile ilişkilendiriliyorsa;
Vay halimize.
Not: ulan başlığı açana baksaydım zamanında, bu kadar yazmazdım.*
inşallah akplidir.
yanlıştır, aslında pipet sokup içe çekilmesi gerekir.
Emen kızdan daha iyi olan namustur.*
Dervişin fikri neyse zikri de odur. Yalamayı sevmeyenler çok yalamışlar sanırım.
isterse götüne sokar namusu hakkında yorum yapmak kime düşer ?
Olmuyo ya biraz geliştirin artık.
fesat insanlara dert olmuştur.
Başlığı açan direk içine alıyo galiba.
Ebesinin amıdır.

Stres atmaya yarar başlıklar açın ki küfür edip rahatlayalım sonuçta.
annesi dondurmayı ısırarak yemiş kişinin merak ettiği. dişler baya sağlam demek.

hayırlı ısırmalar.
herkesin yaladığı kendine.
size ne kızların namusundan dedirten başlıktır.
namussuzdur.burnuyla gözüyle olmadı götüyle falan yemeliydi ama yalamamalıydı.(bu ülkenin beyinlerinin de gelişeceği günler gelecek mi acaba)
olmayan namustur.insan içinde dondurmayı af edersiniz yalayarak yemek, karşı cinsteki cinsel arzuları ortaya çıkarabilir.
Trol kelimesinden pek anlamam ama başlığın sebebi hikmeti olan kavramdır. Önce söylerler sonra bunu söyleyene küfrederler. Zekâ fışkırıyor efendiler zeka..
Karşı cinsi s..eyim, nefes alsan tahrik oluyor adamlar. Ölelim de birbirinizi şeapın inş.
olmayan namustur.penisini yalamak istiyorum mesajı vermek isteyen kız davranışıdır.
bulunamamıştır.
yok ebenin hörekesi. napsın amk sıcak suda bekletip gargara mı yapsın ? zihniyetinize sarkozyyy.