bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  rahatsız eden, can sıkan özellikle çocukların sevdiği bu gıdayı potansiyel bir cinsellik çağrıştırıcısı haline getiren vurgudur. tamam anladık magnum yabancı firmanın ürünü...ülker'e panda'ya ne oluyor? hep aynı yöntemle yapılır bu vurgu. zevkle dondurmayı ağzına sokan seksi bir hatun kişi, dudaklara yakın plan çekim ve haz alma ifadeleri. reklam panolarına edep yahu stickerları yapıştırmayı bilenler bence gidip ülker'in de duvarlarına edep yahu stickleri yapıştırsınlar.
  6 -4 ... damat hobbit pasa
 2. .
  zekice bir harekettir aslında. cinsel çağrışım yaparak sadece çocukların değil yetişkinlerin de bilinçaltından dondurmaya yönelmesini sağlamak için yapılan bir şeydir. savunuyo muyum? hayır tabi ki savunmuyorum.
  1 ... optio
 3. .
  (bkz: reklamlardaki seks vurgusu)
  (bkz: zaaflarımız)
  1 ... friday night
 4. .
  dondurma reklamlarindaki oral seks vurgusundan ziyade oral seks algisi olarak tanimlanmasi daha uygun olabilir.kadin sadece dondurma yiyor .
  ... zirvato
 5. .
  psikolojik ilizyondur.
  1 ... reanarchy
 6. .
  magnum reklamlarında oynayan basroldeki kızımızın dondurmayı ısırırken gozlerini kapatması ile kanıtlanan onermedir. zira kim dondurma yerken, yalarken, ısırırken gozlerini kapatır?
  ... atgmuls
 7. .
  kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de etki gösteren vurgu olsa gerek.

  -hanginizinki mini milk? benimki magnum double!*
  2 -1 ... gore gori chapa tipa rota hey
 8. .
  sübliminal mesajdır. bireylere ürünü satmak için, insanoğlunun en zayıf noktası olan seks ile kandırırlar.
  1 ... bulat