1. 1.
  RTÜK tarafından getirilecek düzenleme ile yasaklanacak reklam türüdür.

  Türk dizilerinde silahlandırmaya ve şiddete özendiren, kadın şiddetini apaçık tüm çıplaklığıyla gözler önüne seren, yandaş kanalların yayınladığı dizilerde bulunan erotik görüntüler; Türk ahlak kurallarına ve geleneklerine ters düşmediği için RTÜK tarafından dondurma reklamlarına düzenleme getirilecek.

  Haber için: https://muzhaber.com/yala...larina-duzenleme-geliyor/
  1 ... hzezel
 2. 2.
  Ufacık erkek çocuklara tecavüz edilen, yangın patlama ile öldürülen, sakat bırakılan çocuklar haberleri bu tarikat cemaat yurt ve kurslarında olması, üstelik kaçak ve ruhsatsız oldukları halde onlar bir defadan bir şey olmaz diye korunuyor veya faaliyetlerine devam ediyor olması akla gelince...
  Doğru bir uygulamadır, dondurma reklamında dondurma yalamak yasaklanınca (eğer haber doğru ise) belki Karaman'da veya son olarak istanbul'da yaşanan yurtlarda çocuklara tecavüz bundan sonra olmaz.
  1 -1 ... thebiggraywolf
 3. 3.
  yalamaktan artık gocunduklarının göstergesidir.
  1 ... everybody calls me alpha
 4. 4.
  Desenize artık kütürdetilen salatalık (bildiğin hıyar) sesi duyamayacağız.
  Bir haber.
  2 ... venus im pelz
 5. 5.
  dervişin fikri neyse, zikri de odur!...
  1 -1 ... matasyonlu
 6. 6.
  yoktur oyle bir site..
  ... diablo1987
 7. 7.
  Yasalanacak olan dondurma reklamları değildir; yasaklanacak olan mavi gözlü, esmer, sert yüz hatlarına sahip iri dudaklı, pars ile özdeşleştirilen bir hanımefendinin kocaman magnumu köküne kadar ağzına alması ve akabinde gözlerini kapatıp başını arkaya atarak kasılmış boynunu ve boğazını ortaya çıkarması daha sonra da sert bir şekilde magnumu ısırması çiğnerken orgazmı andıran sesler çıkarmasıdır.
  Yasaklanacak olan şudur:
  (bkz: dondurma reklamlarindaki oral seks vurgusu)

  Böyle dondurma reklamı mi olur lan? Daha sonra insanlar oral seks yaparken badem tadi gelmedi diye magnumun internet sitesine yazıyormuş. Magnum yerken boşalmadım diye de olabilir bilmiyorum.

  Neyse efendim dondurma reklamı dediğin pandali mandalı olur. Ama giyinik panda.
  Sonra onu da yasaklarız erkeklerin özgüveni yerle bir oluyor diyerekten:p
  11 -2 ... turkuaz haykiris
 8. 8.
  Iyi olur.

  Alttrafi Dondurma, bisküvi çikolata gofret reklamı ama yemiyorlar sevişiyorlar sanki. Alakalı alakasız bütün reklamlarda kadın seksepalitesi kullanılıyor. Bu ne lan diyoruz bakiyoruz araba reklami falan. Kadını ped reklamında kullan kozmetikte kullan tamam neyse denir ama suyu çıktı.

  Çok şükür kemal sunal 'ın eşekoglu eşşek'inden şarap bardağı sansurlemekten öteye geçilmiş. Darısı tecavüz mafya namus dizilerine.
  4 ... manik minyon
 9. 9.
  Yok öyle plajda cilveleş, dondurmalar yala bakışarak. Devir dindar ve kindar neslin devri.
  -1 ... huzursuz adam
 10. 10.
  hep ısırma vurgusu yapılıyor bu reklamlarda. bir de ısırma sırasında sanki kıtalar birbirinden ayrılıyormuş gibi sesler geliyor dondurmadan.
  ... bay sakal