bugün

"seni arar haber veririm" yerine kullanılan ve nasıl olduysa asırı derecede yaygınlasmıs gereksiz soz obegi
ayrıca sadece "seni arar haber veririm" degil, "sonra konusuruz", "haberlesiriz" gibi cok daha mantıklı sozler uretilebilir
genellikle bi sürü farklı insanın nasıl olur da aynı ses tonu ve aynı yüz ifadesiyle çıkarırlar ki diye düşündüğüm ,yakında deyimler sözlüğüne girecek şekilde yaygınlaştığını belgelerle kanıtlayabileceğim ve en önemlisi sanki diğer sözcüklerden farklıymış sanki yazıldığı gibi okunmuyor da zorunlu bi şekilde yüzünüzü ve sesinizi değiştirmeniz gerekiyormuş havasının gittikçe yaygınlaştığını düşündüğüm özel söz öbeği
beyaz show da bir karakterin sıkça kullandığı ama asla geri dönmediği cümle ***
ankara yöremizin bağrından gelen bir ses derki :
-döncem ben sana döncem birazdan ben sana döncem
moralini hiç bozma birazdan ben sana döncem. işler kaldı allah'a
iflas ettim billaha...
kader aldı şarkıcı müsveddesinin şarkısı. az önce gördüm televizyonda. nakaratı da yazayım bari:

bekleeee döncem ben sana
bekleeee gelcem ben sana
bekleeee pes etme saaakın
elbet bir gün döncem ben sana
dost canlısı olan şahane bi yazardır kendisi. özgürlüğü benimseyen kişiliği ile beğenimi kazanmıştır. adaleti savunan demokratik bir hayat felsefesine sahip. yarınlarımıza umutla ve güvenle bakabilmemizi sağlıyor bu idealist kardeşimiz. laik devlet anlayışının en büyük savunucusu olduğundan şüphem yok.
sevgilisinden yeni ayrılmış, ilgiye ihtiyacı olan bir yazar.

şöyle düşün istiyorum, "giden gittiği gün silinir kalpten".