1. 1.
  bağımlık yaratan yasa dışı işlerden uzak duran (bkz: hack) (bkz: wares) teknik konularda bilgili kişiler bulabiceğiniz ama konu dışı bölümü ilk görenler için bi anlam taşımayan forum

  konu dışı kahve gibidir raconunu bilmek lazım
  6 ... korncu21
 2. 2.
  çok faydalı birçok konu hakkında detaylar öğrenilebilecek bilgi kaynağı.

  ayrıca;
  (bkz: tomshardware)
  (bkz: pclabs)
  5 -2 ... salca
 3. 3.
  http://forum.donanimhaber.com/m_7825155/tm.htm linkindeki topicle beni kahkahalara boğan dincilerin ülkücelerin işgal etmiş olduğu eskiden güzel olan donanım ve forum sitesidir.
  2 -2 ... gerko
 4. 4.
  çok bilgili kişilerin yanında bilgisiz kişilerinde olduğu Türkiye'nin en büyük forum sitelerinden bir tanesi.
  2 ... synxnon
 5. 5.
  özellikle otomobil kısmı çok bilgilendirici olan forum sitesi.
  ... chilavert
 6. 6.
  yazılım yada donanım sorunlarınıza teknik bir servise gitmeden, ücret ödemeden, derman bulabilceğiniz, yasal temeller üzerine oturmuş bir gizmondo bir techeblog vari tamamen türk ve türkçe teknolojik ve forum sitesi.

  haberleri takip etmek için ;

  http://www.donanimhaber.com
  ... okuzcuk
 7. 7.
  2003 - 2004 itibariyle adeta bilgili insan konusunda Türkiye'de tavan yapan, aradığınız her türlü soruna cevap bulabileceğiniz, bilgisayar manyaklarının homepageleri olan* teknolojik haber ve forum sitesi. Ancak 2004 itibari ile artık iyice meşhur olmasındanmıdır bilinmez kalitesi düşen, 13-14 yaş arası ergin bebeklerin takılmaya başladığı ve kendisinden bilgisayar konusunda kat kat bilgili abilerine ahkam kesebilen insanların doluştuğu bir forum görünümüne bürünmüştür.

  Bu arada değinmeden geçmek büyük saygısızlık olur: içerisinde dünyanın en iyi overclockçularını barındıran sitedir burası aynı zamanda. Sonuç olarak bilgisayar konusunda çok iyi bilgiye sahip insanların ve hiçbirşey bilmeyen insanların buluştuğu bir yerdir. Bilgili olanların sayısı azınlıkta olduğu için ve yaş ortalaması gitgide düştüğü için kalitesinden ödün vermeye başlamıştır.
  2 ... evolution
 8. 8.
  Gayet guzel forum.Sanırım turkiye'de daha geniş kullanıcı kitlesine sahip forum yok.Ozellikle bilgisayar mp3 calarlar cep telefonu ile ilgili muthiş yardımlar var.
  2 ... soulmate
 9. 9.
  lazım site.
  ... barko
 10. 10.
  eski entry'me bakıyorum da acıyorum bu forumun haline. nerede dinci, nerede ülkücü varsa bu forumda. Tam bir kahvehane. Yazık.
  1 -2 ... soulmate