bugün

Joy paket hanımefendilerin sızlandığı durum.
Erkekte donanım nedir? Değişkenlik gösteren bir kavramdır. Çok iyi ingilizce konuşan bir erkek bir kadına çok donanımlı gelebilir, ancak diğerine göre türkçe diksiyonu bozuk olduğu için ingilizce konuşması o kadın gözünde ona donanım eklemeyebilir.

Donanım dediğin şey ise bana göre, girdiğin her ortamda pozitif manipülasyon sanatını iyi icra etmektir. Bu şekilde çok ciddi ilgi ve alaka elde edebilir erkek milleti. Kimine göre de donanım dediğin şey paradır. Bunu talep eden kadın zaten üst entry de belirtildiği üzere joy pakettir, ahlaksızdır, namussuzdur, pervasızdır. Son cümleyi devlet bahçeli sesiyle okumanızı tavsiye ederim.
Yanlış anlaşılmam umarım. Kadının donanımı arttıkça (evde tamirat, araba lastiği değiştirme, evin her türlü alışverişi gibi) donanımlı erkek diye birşey kalmayacak gibi.
(bkz: yeni donanım bulundu)
görsel
plug and play bir yazar olarak kesinlikle reddettiğim iddia.
herkes kendi donanımı kadar karşı taraftan da donanım beklerse, daha adil bir dağılım oluşacaktır sanıyorum.
Doğru ama eksik.
Donanım herkeste var da işlevsel donanım herkeste yok.
Sebebi çok açık değil mi ?

Eğitimi bitirdiler , toplumun kültür seviyesi yerlerde , aile yapısı da bozuk
Cabrio tercih sebebidir.
Bende 12 ciguli ram var yetiyor bana.
Donanımlı erkek kızın peşinde koşmaz kız donanımlı erkeğin peşinde koşar Bu konuda yarışmacı arkadaşlarıma başarlılar diliyorum.
Bir kız beni diksiyonun çok iyi beni korkutuyorsun diyip muhabbeti kesti amk. Siz hala donanım diyin bunlar yönlendiremeyeceği erkeği istemezler.
Yanında her zaman hücum yeleğiyle mi gezmeliyiz anlamadım.
ihtiyacınız mı var kezbancıklar ?
Günümüz kızlarının umrundaydı sanki.
Tek dertleri Instagram takipçi sayısı. Twitter etkileşim kasmış. Tiktok videoları. Bir de kısmetse olur son bölümde neler oldu?
bir kıza donanımlı olduğumu belli edecek kadar mecalim yok...
dürüst olsun, iyi olsun, akıllı olsun, becerikli olsun, yakışıklı olsun, beni taşısın ve aranan aday çıkar, dünya güzeli, herkesin ölüp bittiği hanım hanımcık, küçük şeylerle mutlu olan, o gözü pek kızımız, beğenmez, istemez, sonra hayatı boyunca çile yokuşunda zırlar. paraya önem veren, zenginliği parayla ve malla ölçen için hayat hep köle olmakla geçer.
Donanımhaber iki üyeliğim var. Orada yazarım.

Donanım da var Yazılım da...
Donanımda kasıt nedir? Bence bu başlığı isterler ve beklentiler şeklinde değiştirmelisin. Herkes için donanım beklentileri farklıdır diye düşünüyorum çünkü bir insanın her anlamda mükemmel olmasını istemekden ziyade bence, eksikliğini tamamlayacak birisini bulmak daha önemli.hayat müşterektir demişler dimi. O kadar donanımlı olsan ne işim var Türkiye'de alır yengeni, tekirsularımı basar giderim.
bulunca bilimsel makale mi yazılacak sanki. ya da curie ailesi mi oluşacak?

görsel
donanımlı erko da var kız da kızlara sorarsanız donanımlı erko erkolara sorarsanız da don. kız bulmak zor derler peki neden? çünkü genelde bir insanı donanımlı olmaya iten şey o insanı hemcinslerinin yaptığı gibi kendini sergilemeye ya da piyasaya çıkıp takılmalık kadın-erkek aramaya engel olur o sebepledir ki donanımlı olduğunu düşünen çok okuyan yazan gören dinleyen araştıran en mühimi merak eden insan hem cesur hem de inatçı olmalıdır ki aradığını bulabilsin.
2,5 milyon GB beyin, göz,kulak,dokunma sensörü,çok değişken hareket kabiliyeti ile dünyaya gelmiş bir çoğu ama kullanmiyorsa suç kimin. Evine en üst seviyede bilgisayar koy ama kullanmayı bilme. Aynı şey.
Donanım çok geniş kapsamlı olmuş. Azcık derine inin kızlar. Yükseklere kar yağıyor.
Burada erkek yok erkek diye bağırıp erkeğini bulan genç gibisiniz.

https://youtube.com/shorts/NTsETuetGyM?feature=share
güncel Önemli Başlıklar