1. 1.
  Hiç ihtimal vermeyecegim bir durumdur! Kim jong rusya ve çin' in yaninda olmanin ve dikta yönetm nedeniyle halkinin kendisine gòsterdigi sadakatin verdigi öz güvenle; trump ise seçim sürecinde yaptigi propagandalar ve verdigi vaatlerle abd' nin hala uluslararasi arenada eski gücüne sahip oldugu imajina gölge düsürmemek adina asla böyle bir girisimde bulunmayacaklardir! Bence bu soguk savas ve siber savas anlayisi epey bir devam eder ekonomik.güç askeri gücün ònemini azalatacaktir diye düsünüyorum!
  -2 ... komunist musluman
 2. 2.
  (bkz: hadi cnm inş ya)
  3 -3 ... strawberry blonde
 3. 3.
  Eğer bu görüşme olursa Trump'un gözü ortadoğudadır demek. Kuzey Kore ile uzlaşıp bir süreliğine orayı askıya alacak. Çünkü Türkiye'nin hamleleri ile Ruslar Suriye'de ciddi güç kazandı. Rusyanın hem terör örgütleri ile hemde rejim ile arası iyi. Amerika ise yalnızca terör örgütleri ile bağlatı kurmakta. işid'in suriyede güç kaybetmesi ypg 'nin güçlenmesi aslında önceleri Amerika'nın işine gelmekteydi. Fakat Amerika Türkiye'nin tutumunu kestiremedi. Çünkü Dünya kamaoyunda Trump için çizilen saldırgan imajı ile birlikte Türkiye'nin buna cesaret edemeyeceği öngörülüyordu. Fakat Türkiye'nin bu operasyonu bölgedeki ılımlı yapılar ile yürütmesi beklentiler dışında gerçekleşen bir hadise idi. Bölgede iran her ne kadar Ruslar'ın varlığından rahatsız olsada suriye olayınının çözümsüzlüğündan ziyadesi ile memnun. Bu sebeple üzerine düşeni yapmakta.
  Amerika'nın bulacağı tek çıkar yol buraya bir askeri harekat düzenlemek. Fakat içerdeki o kadar rus üssü varken Türkiye'nin ilerleyişi devam ederken rejim buna soğuk bakıyorken çok zor. Bataklıkta çırpınmaktan farksız olur. Dün dünyada patlayan her bomba amerikan ekonomisine kazandırırken bugün patlayan her bomba amerikan ekonomisinde milyonlarda dolar kaybına sebep olmakta.
  ... karapasa
 4. 4.
  imkansız gibi görünüyor evet ancak kuzey kore lideri Kim Jong Un Amerika devlet başkanı Donald Trump a görüşme talebinde bulunmuş ve trump in da kabulü ile bulusacaklari öngörülüyor.

  Merak ediyorum konuşma nasıl geçer?
  ... tamam iyi boyle
 5. 5.
  bir uzlaşı sağlanamamış.
  donald trump ve kim jong un görüşmesi
  11 ... frktmz krds frktmz
 6. 6.
  12 haziran'a sözleşmişler.
  şaka değil. gerçek.
  2 ... strawberry blonde
 7. 7.
  trump kuzey koreyi sağlama alıp çin'e yaptırımlarını sertleştirecek.
  ... masklavi
 8. 8.
  27-28 Şubat tarihlerinde Vietnam'ın başkenti Hanoi'de gerçekleşecektir.
  ... recomax