bugün

sol frame de üst noktalarda görmeyi istediğimiz başlık.

prim vermeyin efendi şu gerzeklere.
(bkz: don t feed the troll/#8791884)

entryimi yeniden hatırlamam ve hatırlatmam gerektiğini hissettirmiştir bu gece bende.
bu "troll"ler sayesinde kaydadeğer görüşler ve girdiler arada kaybolup gidiyor.
(bkz: denek) bırakın kendi kendine takılsın.
sidik yarıştıran gerizekalılardan sıkılan mantıklı yazarlarca benimsenmesini arzu ettiğim davranış...şişirip şişirip durmayın şu koduumun başlıklarını, bırak sıçtığı boku bi kendisi görsün götveren sen niye gidip boku karıştırıyosun.
daha ne yazdığını bile okumadan verilen bir bkz cümlesi. ota boka verilmesinde bir sakınca yok sanırım. bu kadar rahat kullanıldığına göre. keşke amacına uygun kullanılsa ne kadar anlamlı bir söz şeysiymiş öyle ki... zaten sözlükte herkes mükemmel yazar... bi bakıyorsun adamın biri sayfa doldurmuş (doğru yada yanlış) kendince bişeyler yazmış-açıklamış, bizim yazar bozmaları bi geliyor, daha okumadan çakıyor "don t feed the troll"!!

aman da aman... büyümüş de neler yazarmış öyle... yesinler yesinler... bu güne kadar (bi katakulliye gitmediysem ve yamulmuyorsam eğer) bana hiç yazılmadı bu öbek. sinirim yok yani... ne bileyim, adam daha fikri algılamadan direk yazıyor ya...

hayat ne garip di mi...? vapurlar filan...
(bkz: #11492604)
(bkz: lasminal)
(bkz: fındık fıstık atmayın)
bakın görüyorum bi iki kişi sinirden de olsa an itibari ile bu olayı gerçekleştirmekte aman ha aman gerek yok amaç bu zaten.

ayık olun la!
troll diye tabir edilen tiplere pirim vermemek amaçlı kullanılan bir motto.

yani gidip nick altlarına entry falan girip iyice götlerini kaldırmayın.
bakın buraya yazın arkadaşlar. isim vermeden nick altı yazıp götlerini kaldırmadan yazın durun buraya b başlığın altına. örneğin,

pezevengin evlatlarına prim yaptırmamak için söylenmiş sözdür gibi. hem rahatlıyorsunuz, hem entry giriyorsunuz hemde tanım yapıyorsunuz canım daha ne.
ayık olun diyoz heey kime diyoruz yahu?
enteresan bi şekilde her troll ün başlığının altına bkz verilerek yönlendirilen başlık.

güzel kardeşim senin girdiğin o bkz başlığı en aşağıdan alıp geri taşıyo sol tarafa en başa... adamı besledikten sonra yemin acı olmuş tatlı olmuş ne önemi var?
olta attım bekliyorum diyen trollere söylenebilecek bir sözdür.alternatifi için;

(bkz: 1 i siklemiyoruz beyler)
türkçesi için;
(#16153233)
trolün amacına hizmet etmeyin manasındaki sözcük.
sadece sözlükte değil, günlük hayatta insanın karşısına çıkabilecek tüm troller karşısında hayat felsefesi olması gereken cümledir.
trollerin açtığı başlıklarda ciddi ciddi felsefe parçalamayın manasında ki sözdür. troll un biri kuyuya taş atıyor. millet çıkaracağım diye uğraşırken bu troll hepsinin götüne bakıyor. yapmayın efenim..

edit: tişikkirlir sipirmin.
sözlüğün olması gereken mottosu.
Bazı yazarların yaptığı çağrı. Ben ise feed the troll diyorum * .
(bkz: komşusu açken tok yatan bizden değildir)
feedleyin efendim.
şu aralar yapılması gereken eylem. sol framede ne kadar kalırsa o kadar yararı var.
şu anda en çok ihtiyaç duyduğumuz cümle.
ciddi ciddi bu gece süper dikkate alınan söz.
Nick ile destek verilmesi gereken kampayamsı.
Genellikle Troll başlığını uplayanların düştüğü yanılgı. çimlere basıp çimlere basmasanıza amına koyim demek gibi bir şey.

Anlamayanlar için bilal'e anlatır gibi anlatabilirim.
troll başlıkları üst sıralara çıkarmamak için yazılır, ama pradoksa gelin, o başlığı üst sıralara çıkarır.

ateyizler?
sözlüğün logosuna, hatta arkaplanına büyük puntolarla âcilen yazılması gereklidir.
güncel Önemli Başlıklar