domuz eti en lezzetli etler arasındadır. haram cart curt diyerek bok atmaya çalışmayın o lezzeti tadanlar bilir kendi yağıyla böyle cızır cızır pişirilen bir kaburga pirzola ile şarap offf canım çekti.
(bkz: moda sahilde oral seks yapan dayılar)

bunca yıldır domuz eti yiyorum hala vurdurmadım, ben de hayatımdaki eksik ne diyordum.

hemen akşam bardan zenci düşürüp vurduracağım.
Müslümanlar dışında bütün dünya eşcinsel her önüne gelen biribirini bafiliyor öyle geniş bir hayal dünyası kurmuş ki gönlünden geçeni söylemiş.
yanlış bilgi..

doğrusu için (bkz: domuz yiyen karısını kıskanmaz)..

gavat olur yani..

bu yüzden hep bir dilimde bırakıyorum ben.. hissediyorum çünkü etkisini..
tipe bakıyorum da hiç isveçli gibi durmuyor. aslında isveçe ağlaya zırlaya sığınan ortadoğulu bir mülteciye benziyor bu arkadaş.
https://www.birgun.net/ha...escinsel-olur-180317.html

sonra ab yada gelişmiş ülkelere kızıyorsunuz, bu insanlar ülkelerine müslümanları neden istesin ki ! ?

çok değil biraz empati.
Geri zekalı liberal ve solcu tayfanin sayesinde isveç'te sarf edilen, gambiya'da soylense normal karşilanabilecek söz.

Ayrıca bu çomarlarla escinseller avrupada ekseriyetle aynı partilere oy veriyorlar.

Bu çomarı bi kere bu ve benzerlerinin isvecte varligini savunanları her gece bafilemek lazım.
Ne yersen o'sun felsefesi ile uyumludur.

Ayrıca,

ihsan oktay anar'ın efrâsiyâb’ın hikâyeleri kitabında geçen vecizedir.

-ne yiyorsan sen osun...

-ya kurtlar beni yerse: o zaman kurt insan mı olur?
acaba isveç basınında ne kadar yer buldu bu hadise? burda olsa 6 ay konusurduk. meczupun birinin attığı taştır. 40 akıllıyı sahneye davet ediyoruz.
Ben 19 yıldır Almanya'da yaşıyorum - burada herkes hayatı boyunca domuz eti yiyip eşcinsel olmuyo. Bunu kesinlikle söylemek zorundayım.

Ne kadınlar lezbiyen- ne de erkekler homoseksüel oluyo - herkes neyse o kalıyo.

Tanım - yanlış önerme.