1. 1.
    Balıkesir il Müftüsü Ramazan Topcan, Milli Piyango'nun gayri meşru bir kazanç olarak kumardan farkının olmadığının altını çizerek, “islam’da domuz etinin hükmü neyse Milli Piyangonun hükmü de aynıdır” dedi.
    https://www.ntv.com.tr/tu...-o,WlKL48gONES65MlFf7NHcw

tarikat yurtlarında tecavüz edilen erkek çocuklar, diri diri yanan kızlar, 28 bin çocuk hamile falan bunları boşverin, kendinizi piyangodan koruyun yeter.
    5 -2 ... noxeca
  2. 2.
    o zaman 10 milyondan fazla piyango bileti alan bu millet afiyetle kızarmış domuz yemiş kadar oluyor diyorsun.
    1 ... caranthir
  3. 3.
    Vahiy mi gelmiş diye sormak istediğim beyan.
    8 ... sembuseklicorba
  4. 4.
    o zaman milli piyango bileti satan yerler de domuz eti satıyor demektir.

migros domuz eti satıyor diye kıyameti koparanlar, bunu d&r'larda piyango bileti satan turkuvaz grubuna da yapsanıza yiyorsa?
    2 ... bahtsizeskimo
  5. 5.
    Camide kuyruk oluşturayamanlar.Piyango sırasında bu sırayı oluşturuyorlar.kıyamet gününde allahdan cenneti hangi yüzle isteyeceksiniz.Siz bence önce bunu bi tartışın.
    3 ... kutsal zebani
  6. 6.
    hayret, ilk defa devlete dil uzatabilecek kadar tutarlı bir müftü gördüm.

birilerine hoş görünmek için yılbaşı kutlayanlara sallayıp devlet onaylı kerhaneleri, kumar tezgahlarını görmezden gelen orospu çocuklarından değil en azından.
    2 -3 ... lucius vorenuss
  7. 7.
    işin boku çıktı artık. milli piyango her hafta çekilen bir şey. piyangonun yanısıra on numara, şans topu, iddaa, at yarışı gibi oyunlarda devlet eliyle veya bilinciyle her hafta oynatılıyor. yılbaşına özel bir etkinlik değil piyango. tamam bir kültür olmuş yılbaşı çekilişi yapmak. yılbaşı biletlerinin fiyatı bile pahalı. padi.. şey yani cumhurbaşkanımız bilmiyor mu bunun dinen yanlış olduğunu? milletin evindeki soğana kadar müdahale edebilen biri yapmayın dese yapılabilir mi piyango çekilişi? bu işi organize edenler hamuduyla götürüyor parayı bir şey demiyorlar. ne vergi toplanmıştır bu işten var ya müftü o kadar parayı rüyasında görse ıslanır. böyle açıklamalar artık dini tebliğ etmeyi geçti. amaç 'bakın bende sizin adamınızım, böyle düşünüyorum, beni de görün'dür. benzerini üniversite rektörü profesörler de yapıyor. saçma sapan açıklama yapıyor. bazısının yemini az verince böyle oluyor demek ki ya da gözleri doymuyor.
    1 ... yere dusen bozuk para