bugün

dagin basindasiniz diye pizza getirmeyen pizzacilar.

is bu tanim 6000. tanimimdir.
acıkınca ancak ve sadece kafamın gireceği yer. bugün şöyle bir menüsüne baktım, adamlar adanalım diye çeşit yapmış köfteli pizza satıyor. ulan köfteli pizza mı olur ayı diyesim geldi.
ambulanstan daha hızlı geliyor.
tanıdığım en hızlı eve servis yapan pizza dağıtım şirketi. 30 dk içinde demelerine rağmen genellikle hep 12-15dk arasında geririrler.
acıkınca kafam gitmiyor param gidiyor buraya.
sadece yerinde yenmelidir. bir domino's şubesine gitmediyseniz verdiğiniz siparişin eve gelmesi tamamen şansa kalıyor.
motorlu kuryeleri her siparişde ölümle boğuşan şirkettir.
pizzaları niye bu kadar pahalı anlayabilmiş değilim.
Adamların Amerikan pizzası satalım diye gelip iş yürümeyince Adana lezzeti Konya lezzetine döndürdüklerini düşündüğüm pizza şirketi.ileride ege lezzeti diye keşkekli pizza satmaya başlamasınlar da. hızlı getiriyorlar o ayrı mesele tabi.
pahalı pizzacı. tabi şimdi şöyle, ben büyük boy pizzadan aşağısıyla doymam mesela. evet, tek başıma. bir öğün için 30 lira vermek çok komik geliyor. ama daha insan formunda olanlar 2-3 dilimle nasıl oluyorsa doyabiliyor ve üç arkadaş birleşip 10 ar liradan getirtiyorlar. ha, iki dilim pizza için 10 lira sikseler vermem ben mesela. gider 4 tane yarım ekmek döner alırım, iki öğün yerim.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.