bugün

Üzerine koyduğu malzemelerinin çoğu salam, sosis, sucuk g.b tavuktur.
Çok çok ama çok abartılı fiyatları olan pizzacı. Yenilebilir bir büyük boy pizza 170 TL. insan bir kilo kuşbaşı et alıp namuslu bir sote yapıp geberene kadar et yer onun yerine. Tasvip etmiyorum.
eğer pizzasını yiyecekseniz mutlaka şubede yemeniz gereken işletmedir. eve sipariş verirsen bir de evin böyle motorla bile 10-15 dakika falan mesafede ise hiç yeltenmeyin. soğuyunca hamuru tahta kıvamına geliyor yediğinden bir şey anlamıyorsun. yerinde yersen hamuru da malzemesi de sıcak olduğundan pizza tadını alıyorsun.
pahalı ve pizzaları da kötü olan pizzacı. en son yediğim extravaganzza güzeldi ama.
normalde pek sevmem fakat en son extravaganzza yediğimde iyiydi.
''gel al'' servislerde personelin çoğu zaman indirimdeki ucuz pizzadan bahsetmeme durumu.
ve koskoca dominos'un müşterisine ıslak mendil ve peçete hesabı yapma saçmalığı!
Orta boy pizza fiyatlarını aşırı arttıran pizza firması.
pasaport pizza bundan daha güzeldi ama o da bozdu.
bitmiştir.
fiyatları öbür pizzacıların neredeyse 2 katıdır. lezzetli de değildir.
bana da kargolar mısınız lütfen. ewed
pahalı ve pizzalarının malzemesi az olan bir pizzacı.
2014 civarı çok güzel yapıyorlardı. ekstravaganza vardı o dönem şimdi var mı bilmiyorum. pizza malzemeden patlıyordu mükemmeldi. şimdi söylüyorsun yanık kağıt geliyor.
Pizza bir medeniyet olsa başkenti dominos olur o derece güzel.
bir pasaport pizza değil.
pizzaları hem pahalı hem de malzemesi azdır. en son erenköy'de yediğimde pişman olmuştum. pasaport pizza'yı tercih ederim.
pizzaları pahalı, lezzetsiz ve berbattır. diğer pizza markaları tercih edilmelidir.
pizzaları gayet güzel ve lezzetli olan pizzacı. yemeye doyamıyorum.
hem pahalı hem de kaliteyi bozmuş ve malzemeyi azaltmış olan pizzacı.
hayatımda sadece bir kez pizza yedim, onu da annem götürmüştü adını hatırlamıyorum. otlu karadeniz pidesinin yanında çay, böyle bol malzemos pahalı yiyecekleri gömer.
daha iyi alternatifleri vardır.
hayatımda bi sefer yemediğim iğrenç pizzadır. ben karadeniz pidesini tercih ederim.
yarın yemeye gideceğim. küçük boy pizza fiyatlarını bilenler yeşillendirebilir mi?
Bunu yiyeceğinize sucuk ekmek, lahmacun veya kebap, döner yiyin daha mantıklı hiç değilse daha ucuzlar.
Buna vereceğim parayla en kral adana kebabı yerim en azından hem karnım doyar.
güncel Önemli Başlıklar