bugün

(bkz: Uludağ sözlükte rezalet başlıklarının tutmaması)
Demek o çingene sendin.
kimse de demiyor ki o motosikletli adam sana o pizzayı yetiştirebilmek için hayatını tehlikeye atıyor sen hala bık bık ötüyorsun.
türkiye de vasıflı personel eksikliğinden kaynaklanan durumdur. ortada bir vaad var ve bu yerine gelmiyorsa (hizmet bedelinin miktarı önemli değil) gereğini yapanlara saygı duymuşumdur.
sikik rezalet iddialarına bir örnektir. canı sıkılan rezalet başlığı açıyor. yakında aldığınız donlar hakkında da rezalet başlığı açacaksınız.

-- Yeterler iç giyim don rezaleti--
bugün yeterler iç giyimden aldığım donun önündeki sivas kangal baskısı ters yapılmış. donu giyince kangalın ağzı götüme giriyor. değiştirilmesi için aradığımda, giyilmiş donu iade alamayacaklarını söylediler. 15 gün içinde iadesi var diyor kanun. yeterler iç giyimi esefle kınıyor, başkalarının götüne de kangal girmesin diye bu başlığı açıyorum.
--xxxxxx--

bi siktirin gidin ya.
pizzacıların süre garantisi vermesinden bahsediyoruz değil mi? kalkıp ürün garantisi ile karşılaştırmayalım. yine de başlık sahibi haklıdır, tutamayacağın sözü verme.
aslında süre taahhüdü, kuryelerin kaza yapma olasılığını, kendine, başkasına maddi, bedensel zarar verme olasılığını arttırması nedeniyle çok kötü bir uygulama, yasaklanmalı. sipariş edecek olanlar biraz önceden söylesin.
Sacmasapan kapitalizm meyvesidir. Tiksenc bulmaktayim.
baştan aşağı rezalet olan kısımdır. 30 dakikada pizza yetiştirmek için motor üstünde her türlü trafik magandalığı yapıp asgari ücret için canıyla oynayan kişiye üzülüyorum ben. bir marka sırf kendi adını böyle çıkartmak için uydurması da ayrı olay. 30 dakikada gitmedi diye parayı pizzayı götüren motorlu arkadaşın maaşından kesecek kadar da ahlak sahibi bu tür markalar. evet.
saçma vaadin saçma şikayeti işte birader kusura bakma. zavallı kuryeciler. her defasında fazlasıyla bahşiş bırakmak zorunda kalıyorum elemanlara, adamlar canı götünde geliyor.
(bkz: oysa yoğurtlu sosun içimi ferahlatması gerekiyordu)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.