1. 1.
    yoldan gönüllü çıkmış bir erkeğin ilan-ı aşkıdır. ne yapsam ne etsem ikisinden de vazgeçemedim. demiş ya kertenkele kral; beni iki kere sev bebeğim. işte böyledir içimdeki sevinin şiddeti...

biliyorum şimdi kızacaksınız, linç edip şeytan taşlar gibi taşlayacaksınız ama dostlarım nedir bu sizdeki yetinircilik nedir bu en aza tamah etme. bir erkeğin yüzlerce kadın sevmesidir aşk virtüözü olmak. yeminle doyamıyorum sevmelere sevilmelere. bendeki bu sevi inanın ikisine fazla gelir, cidden beni taşıyamazlar. öyle cesur öyle aşk dolu ki kalbim anlatamam.

biri adana ladysi diğeri bir izmir seksisi. nasıl olur da bu iki güzel azize istanbul'da olan bana bu kadar uzak olsun aklım hafsalam almıyor. ikisi de aynı yaşlarda tatlı dilli, güler yüzlü insanın hayatında bir daha göremem diye dönüp baktığı sokakta görülen bir ece kadar gerçek. neden olmasın ki, belki birlikte ortak bir noktada yaşamımıza devam ederiz ya da payını paydalarına eşitleriz bu aşkın. birine yazsam diğeri kıskanıyor diğerine yazsam öbürü trip atıyor. şimdi ikisine birden sesleniyorum artık ne olursa olsun bugüne kadar yüreğim ağzıma geliyordu birbirlerinden haberleri olacak diye.

ne demiştik; ben yoldan gönüllü çıktım ve bu iki azizeye gerçekten talibim.

kızlar biriniz kahvemi, biriniz çayımı içer misiniz?
    sizi çok seviyorum.

hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan kahkahası.
    5 -6 ... arsizz
  2. 2.
    Arsızz kardeş şu ikisini al mevzu kapansın.
    Diğer kızlara da yavşama artık lan.
    8 ... bir yaz gecesi ruyasi
  3. 2.
    zorla siktircen yani kendini kararlısın.
    8 ... e f f e