bugün

Mısır’da faaliyet gösteren Selefi Müslüman bir grubun ciddi ciddi savunduğu saçmalık.
domates enine kesildiğinde içinde Haç şekli çıkıyormuş, bu yüzden domates hıristiyanmış!
içinde Allah yazan karpuz müslümanlığın kanıtı oluyorsa içinde haç olan domates de hıristiyanlığın kanıtı olmaz mı ki?
.
haber linkini buyurun:
http://haber.sat7turk.com/domates-hristiyanmis/
.
işte bu da içinden haç çıkan gavur domates: görsel
.
ayrıca;
(bkz: patates müslümandır)
(bkz: lahana musevidir)
(bkz: patlıcan budisttir)
(bkz: bamya ateisttir)
Mısırlı insanların uydurduğu tartışma konusudur. Muzun seklide hilal gibidir muzda müslümandır o vakit. Yakında cami çıkışında toplanan muzlar kilise çıkışında buldukları domatese saldırdılar diye konu da açar bu insanlar.***
muz da azgın,kudurmuş,zinakarın tekidir şeklinde devam ettirilecek önerme.mantara hiç girmiyorum.
ne guzel hiristiyan yiyorlar iste... Neden yasaklaniyor ben anlamadim?

Her neyse, Croissant musluman yemegi mi oluyor bu mantikla, ben cozemedim...
arapça allah yazan domates vardı ona ne oldu sahi? o kelime i şehadet mi getirmiş? tövbe tövbe..

görsel .
bak bu asansör türk . bak bu dolma normal. bak bu domates hristiyan.
öncelikle domates bir meyvedir.
http://inciswf.com/bitmednz.swf
ibretlik tespit. haç çıkarın! müslümanlar salavat getirsin!!1bir
neyin kafasını yaşıyorsun sorusunu gerçekten hak eden önerme.

selefi müslümanlar abartmış işi.
domatesler cehenneme mi gidecek yani bunu mu gösterir?
domastes dünya varlduğundan beri vardır ama hz. isa ve haç şekli sadece 2012 yıldır var.
--alıntı--
Christian Post’un haberine göre Mısırlı Selefi grup yaptığı çağrıda domates yiyenleri uyararak “Domates yemek yasaktır. Çünkü domatesler Hristiyan” dedi. Popüler Mısır islam Birliği de domatesin yatay olarak ikiye kesildiğinde ortasının Malta haçı şeklinde olduğunu belirterek kampanyayı destekledi. Christian Post’un haberinde sitede yer alan bir yazıda bir kadının rüyasında islam Peygamberi Muhammed’i ağlarken gördüğünü, nedenini sorduğunda da “ümmetim domates yiyor. Onları uyar” cevabını aldığı iddiası yer aldı.
--alıntı--

nasıl bu kadar saçmalayabiliyorlar ki, kadının biri -güya- rüyasında domatese ağlayan peygamber görmüş; örneğin baklaya gülen peygamber görseydi baklayı kutsal mı ilan edeceklerdi?
şimdi patlıcanın dinini merak ettim, bir zahmet selefi müslümanlar onu da açıklasın.
Doğru bir ifadedir. Domates katolik olduğu gibi aynı zamanda felsefeye ilgi duyar ve hegel okur. Eşitlik kavramını sorgulayan domatesin kadın hakları konusundaki düşünceleri tartışma konusudur.

Domates evli ve 3 çocuk babasıdır.
zaytung haberi değil, şaka değil; mısır'da müslüman bir grubun başlattığı ve yakın bir zaman içinde hakkında fetva çıkarılması beklentilerine sahip oldukları kampanyanın konusu.

şöyle ki, domatesi ortadan ikiye ayıracak şekilde kestiğimizde bir haç şekli elde ediyormuşuz ve bu da domatesin hristiyan olduğunu gösteriyormuş. haram kılmak lâzımmış. yiyenleri uyarmaya başlayan bu tiplerden birisi de rüyasında islam peygamberi muhammed'i gördüğünü ve "ümmetim domates yiyor, onları uyar." diyerek ağladığını iddia ediyor.

yorum yapmaya gerek duymadığım, espri mahiyetinde anlatılıp gülünmesini, ama gerçekliği hatırlanınca da içten içe insanların bu kadar mantıkdışı davranabilmelerine içerlenmesini gerektiren bir vaziyet.

http://haber.sat7turk.com/domates-hristiyanmis/

yalan haber olduğu iddia edilebilir, yalan haber de olabilir. ama gerçekliği tartışılamayacak olan öldükten sonraki ilk 6 saat eşiyle cinsel ilişkiye girmesine izin veren bir yasa çıkaran ülkeden ve insanlarından böylesi bir davranış beklenmez değil.
(bkz: domates hıristiyandır)
islamcıların bilim dünyasına sundukları bir katkı dahadır.

(bkz: hadi ateistler bunu da açıklayın)
--spoiler--
amenoooo. himene himene.
--spoiler--
islamin ufacik mal olma potansiyeli olan insanlari maldan beter ettiği gercegi.
patatesin yahudi olmasıyla eşdeğer haberdir.
domates yeme, yedirme. (unutulana kadar boykot)

(bkz: bu mesajı 12 kişiye gönder dileğin gerçek olsun)
(bkz: hıyar mısınız lan)

(bkz: semavi dinler söğüşü)
(bkz: hadi dinciler bunu da açıklayın)
(bkz: bire zındık kafir)
mısırlı hristiyanların müslümanlarla dalga geçme yöntemidir dünya basınında bu haberin yer bulmasının nedeni budur zaten "işte müslümanlar bu kadar gerizekalı" dedirtmek içindir. dikkate almıyoruz islamla ilgisi olmayan komik hristiyan propagandalarını.
cehennemde cayır cayır yanacağının delilidir.

http://www.hurriyet.com.tr/planet/20810407.asp

ben haberi bir tek hürriyet den alırım.