bugün

domalınca mostar köprüsünü hatırlatan kız sevgilinize domalmayı öğretebilmek adına yapılabilecek nacizane bir eylemdir. kız sevgilinizle doggy style yapmak istersiniz ve bu talebinizi kız sevgilinize bildirirsiniz. aldığınız yanıt ise olumludur. hemen bir koşu en yakın eczaneden 1 kutu mentollü kondom alıp gelirsiniz. o işe başlamadan önce kız sevgilinizden domalmasını rica edersiniz. kız sevgiliniz de bu isteğinizi seve seve kabul edip hemen domalır.

domaldığı an ise sonuç hüsrandır. kız sevgiliniz aynı aşağıdaki görseldeki köprü gibi domalmıştır!

görsel

kız sevgilinize her ne kadar da ''aşkitom popon havada olcak sırtın aşağıda'' desenizde o tam tersini yapmaya devam eder. en sonunda dayanamassınız en yakındaki tüpçüyü arayıp 1 adet mutfak tüpü sipariş edersiniz. yaklaşık 1 hafta boyunca kız sevgilinizin üzerine mutfak tüpü koyarak düzgün domalmasını sağlarsınız. işi biraz kavradığında ise mutfak tüpü yerine piknik tüpüne geçersiniz. en sonunda ise sonuç başarılıdır. kız sevgiliniz artık düzgünce domalıyordur!

görsel

edit: ulan kabul edin hepiniz önce güldünüz sonra bastınız eksiyi.
kamil icraatıdır.

önünde piknik tüpü gören yurdum erkeği, hemen iki yumurta kırıp menemen yapmaya kalkar yalnız.
domaljin kullansın.
mutfak tüpü olsa sorun yaratabilecek eylemdir.
ayrıca tüp dolu mu boş mu o da önemli.
ayrıca niye tüp? ya patlarsa?
kürekle sırtına hafifçe masaj yapıldıktan sonra neyse olcak iş değil tüp fikri daha mantıklı.
bir taşla iki kuş vurmaktır. hem tüpün işlevinden yemek için hem de kızın sırtını doğru açıya sokmak için yararlanmış olursunuz. bana noluyorsa.
tüpü dik değil de yan koyarsanız oklava misali şekil verecektir bünyeye.
bir erkeğin kendisini rezil ettiği andır.

efendim penis ele gelir büyüklükte olsa, böyle sonuçlar çıkmaz tabi.
e kızda hata efendim. sen 10 cm penis ile doggy-style yapmaya kalkarsan öyle olur.

piknik tüpüde koyarlar, melemen de yaparlar.
Sırtına değil beline.
kız sevgilinizle ilişkinize yeni bir soluk katacak olan eylem.
(bkz: sen domalansın büyük düşün)
sanayi tipi tüp kadar etkili olmayacaktır.
öküzümsü eylemdir. kalçasının altına kalınca bir yastık koyarak yastıktan aşağı sarkmasını sağlayarak tüp olayından kurtulabilirsiniz. böylece poposu yukarda beli aşağıda kalacaktır. az imajinasyon yapın lan, direk göstereyim mi. *
sike sike öğrenecek gerek yok böyle şeylere.
ulan sen domalda bi görelim diyerek o piknik tüp alınıp sevgilinin kafasına geçirilir.
belki de problem domaltmaya çalışandadır. domaltamıyordur, partnerini kasıyordur. olabilir. evet.
Şefkatli ve yardımsever sevgililerin uyguladığı zorlu eğitim süreci.
sevgilin domalamıyorsa, sen domal.
Kesinlikle Doblo kullanan çomar olmalı.
Ben kalçaya kalp masajı yapıyorum.
bu nasıl başlik amk kahkaha attım resmen ahahahhagahgs.
bizim türk kızlarında domalma sorunu var zaten
bilmiyorlar efendim..
ama elin gavuru oyle mi..

kız üniversite birdeyken doggy style yapıyor.