Advertisement

 1. .
  saniyelerin geçmesini sabırsızlıkla bekler.bekler ki tuvaletteki şahıs çıksın diye.. altına yaparsa olabilecekleri düşünür ve durumu iyice kötüye gider.
  1 ... fadetoblack
 2. .
  hayatinin film seridi gibi gozunun onunden gectigi insandir.
  2 ... nanocu
 3. .
  (bkz: cem yilmaz esprileri)
  ... jeam
 4. .
  ha koyverdi, ha koyvercek durumda olan insanların halet-i ruhiyesidir.
  ... whitewind
 5. .
  ' hadi anuna goyumm hadi... içinemi düştün...
  ama; içinizden söyleneceksiniz yoksa dayak yemeniz kaçınılmazdır.
  1 ... tiftik kecisi
 6. .
  bekleyen kişinin içinde bulunduğu durum gerçekten zordur. içerde onu nelerin beklediğinden habersiz sabırla bekler bu kişi. belki de klozette göreceği bilek kalınlığındaki insansal ürün onun hayata bakış açısını değiştirecektir. kişi o anda ani bi karar vermelidir. ya sabredip kaderine razı olacak, ya da altına yapacaktır. pisuvara zıçmayı denemek te başka bi seçenek tabi.
  içerdeki insanın durumu da vahimdir. yiyeceği küfürün bilincindedir.(örnek: ühhh aq ipinesinde de ne mübarek döt varmış 2 saattir koku gitmedi) bu kişi hemen tuvaletin duvarına bunu yazan tosunvari bir yazı yazıp ödeşmenin veriği gönül rahatlığıyla mekanı terk etmelidir.
  2 ... dirty
 7. .
  içerde inşaat çalışması yapan bünyeye sıkıntı veren insanların sabırsız psikolojik durumudur. üffffleyenler, kapıyı tıklayanlar ve hatta hadisene kardeşim! şeklinde kibar uyarılarda bulunanları mevcuttur. çalışmaya devam eden insan evladı ise bi yandan işini sessizce bitirmek, diğer yandan o kapıdan vakur bir ifadeyle çıkmanın hesaplarını yapmaktadır.
  1 ... filleri kurtaran adam