bugün

bildiğin öküzlük eylemi.
müsait bir yerde inecek var yerine de möö derler.
direk abazanlığın başka bir boyutuna geçmiş insan durumudur.
(bkz: abazanlıkta son nokta)
kadının, üzerine palto geçirmesiyle son bulacak eylem.
+ arkalara doğru ilerleyelim bir zahmet.
- arkada yer yok kaptan, dolu.
% bilader nasıl yok bomboş arkası.
- yok lan işte. çok istiyorsanız siz doldurun.
dekolteli bayan ne arar la dolmuşta diyerek başlayasım geldi şimdi. abazan kardeşimiz kaçamak bir kaç bakış sonrası işi abartmamalı. hatun kişiyi rahatsız etmemelidir. etmemeliyiz ki, yine giysin. ortalık şenlensin. gül gibi kadınları görebilelim. burası bir iran, bir pakistan olmasın.
bu dolmuşlar bizim bildiğimiz bakırköy-taksim dolmuşları vs değil midir?
evet onlarsa, onlarda ayakta dikilme gibi bi olasılık yoktur ki kadının başında dikilesin yol boyunca ?

(bkz: olmamış yapamamışsın)
bunu fırsat gören arkadaşlar , bir müddet sonra tecavüzü de mazur gösterecek açıklamalar yaparlar. şaşmamak lazım. insan dalgın olabilir, zaman zaman düğmesi açılabilir mesela. bu senin başında dikilip öküz gibi bakmanı gerektirmez değil mi?

mini etek giymek, sana onun bacaklarını elleme hakkını vermez.

peki arkadaşlar, buradan yeniden söylüyorum; farkında olmayanlarınız var sanırım,
kadın, iki tane memesi olan, bacakları olan, poposu olan bir varlıktır.
bunda şaşılacak bir şey yok.

elbette çekici gelir, hormonlar vesaireler var, ama bir de toplu olarak yaşamayı gerektiren, sosyal hayatın getirileri var. başkalarını rahatsız etmemek gibi örflerimiz var.

evet kadın dekolte giydi ve sen artık onun vücudunu istediğince gözleyebilirsin, tepesinde dikilip, bacağına değdirerek taciz edebilirsin, çünkü madem dekolte giydi ve parası yok, öyleyse sen bu hakların hepsine sahipsin, öyle mi?

arkadaşım o zaman sen oksijen israfısın, kusura bakma.
(bkz: dikilmek derken) * *
bu sözle yeni bir şey farkettim 2 grup abaza varmış. birincisi kendi halinde bakıp işlemini yapan, ikinci grup daha da utanmaz olanı bide marifetmiş gibi gelip orda burda söyleyenler veya yazanlar. allah akıl versin.
içten gelen bir şeydir.

inanın kötü bir niyetim yok. yani bayanı incitmek, kırmak üzmek gibi, sadece içten gelen bir şey. meme görme hissiyatı-ki bayan dekolte ile açtığı yerleri insanlara ve insanlığa sergilemek istemiyorsa dekolte nediye, değil mi? Dostlar işte ben de tam bu nokta da, bu insalar arası işaret dilinin bir davetine icabet etmiş oluyorum. bilirsiniz davete icabet adettendir.

velhasıl kelam, açılan bir şey her hangi bir problem yokken açılıyorsa, sergi amaçlıdır.
Sergilere bakmasanızda ayıp olur. emeğe saygısızlık olur.

Fakat, yalan dünya, ölümlü dünya... hayatı yaşamak lazım. bunalarla oyalanmamk lazım, bu yaşam bu kadar kıymetsiz değil. Doluşmayın başına, bi'kerede hafifi ucundan meme görmeyi verin. Sokaka bakın, top oynayan çocukalara, kapı önünde demlenen esnafa, manava, bakkala, acele eden insanlara... Hiç yoktan hayal kurun... Görüceğiniz ve ya hafif sürtüneceğiniz bir gıdım yumuşak etten daha tatlıdır emin olun...

yani bakmayın ama bu bakmama olayınada "bakmak terbiyesizlikdir" diye yaklaşmayın. Sadece o et yani, deymez...
bu dikilmeler her yerde görülür. Kalp atışları testilerinden duyulan erkek hayvanı, bu eylemi dolmuş, durak, sandalye gözetmeden yapabilir.
(bkz: bir abazanın günlüğü)
dekolteli bayana siper olarak, aç ve kem gözlerden korumaktır.
(bkz: üniversite otobüslerindeki abazalıklar)
(bkz: iyi de eline ne geçti güzel kardeşim)
normal şartlarda inmesi gereken yerde inmeyip o bayan yerinden kalkmadığı sürece bulunduğu yerde mermer heykel misali dikilecek kişi eylemidir. bayan son durakta inmişse kendiside oraya kadar gider ve hatta ring turu bile atar.
bağyandan birkaç dakika içinde ayar yiyecek insanın yaptığı eylem.
(bkz: yiyilen haltı marifet zannetmek)
(bkz: memeye saygı)
(bkz: beyler repleri unutmayalim)
hırsızın hiç mi suçu yok misali durum
dekoltenin amacı nedir insanların görmesi...
bi tarafta bi hatun kardeşimiz kendini saklamayı becerirken öte yanda başka bi hatun seriyosa önüme bende bakarım...
güncel Önemli Başlıklar