1. ?.
  inanılmaz berbat bir duygudur. dolmuş, otobüs kalabalıktır. sizin yanınızda oturan bünyede hiçbir kalkış belirtisi yoktur. ama sizin artık kalkmanız gerekmektedir ! "müsadenizle" dersiniz gülümseyerek ama sırt sırta duran insanların arasından kaç beygir gücüyle geçeceğiniz koltuktan nasıl sıyrılacağınız vs ile ilgili en ufak bir bilginiz yoktur. bunları düşünürken de genellikle garip şeyler gark eder bünyede, saçma bir ruh hali, saçma bir gerginliktir en nihayetinde dolmuştan inmekle noktalanır ki toprağı öpesiniz gelir bazı hallerde.
  3 -1 ... canlukgodard
 2. ?.
  dolmuşta şoföre ''müsait bir yerde lütfen'' demekten daha az gerilim yaratan durumdur.
  ... kulotsuzcorap
 3. ?.
  kalabalıksa dolmuş, kan ter içerisinde kalırsın ineyim derken.
  ... serox
 4. ?.
  mına koyım bi durun da inek daa!!böylesi daha etkili oluyor sanki müsade isteyince inadına yol vermiyorlar.
  ... kralicem bakirkoy
 5. 1.
  eğer umursamaz olursanız bişey olmayacak durumdur. durağa yaklaşılır. yandakine veya önde yolu kapayanlara ters bakışlar atılarak müsait bir yerde kalabilir miyim? diye adeta hönkürülür. bunun üzerine siz değil etraftakiler rahatsız olur ve yol vermek içinpanik haline geçerler.
  1 ... narsisus
 6. 2.
  ya hakikaten boktan bi durum.. dolmuşların zaten 65 cm boyu var topu topu.. insan tam dikelemez.. tıkış pıkış.. bi de msela kadıköye mi geldiniz , dolmuşun son durağına kadar giden şişman teyzeler ve amcaları geçmeniz lazım sahilden önce inmeniz için.. o teyzeler filan gram kıpırdatmazlar bacaklarını.. böyle üstlerinden süpermen olup atlamak lazım herhalde.. hele bi de elde çanta varsa , ay allahm ya.. allah kimseye vermesin :(

  çekilsene bi bok herif şu bıngıl bacaklarını bi çeksene :/
  1 ... hefeweizen
 7. 3.
  gırtlağın bir-iki dakika önce temizlenmesi ve şoförün duymaması ihtimaline karşı ses düzeyinin iyi ayarlanması halinde ilk aşaması geçilecek gerginliktir. ikinci aşamada, yolculardan sıyrılıp dolmuştan inince geçecektir.
  ... zarbut
 8. 4.
  adamı terleten en beter anlardan birisidir. o kalabalık, birilerine sürtmek, birilerinin sana sürtmesi. hele birde elinizde pc kasası varsa yandınız demektir. son durağa kadar gidesi gelir insanın.
  ... kisa lark