1. 1.
    sürekli denize yakın olmanıza rağmen, denizi nadir görebildiğiniz bir parkuru yürümektir. uzun sürer, yol kalabalıktır ama keyiflidir yine de.
    1 ... zaknafien
  2. 2.
    (bkz: kızılay kuğulu park arasını yürümek)
    (bkz: haydarpaşa kadıköy arasını yürümek)
    dolmabahçe beşiktaş arasını yürümek keyifli bir eylemdir. manzaraya baka baka gidersiniz. zaten o yolda trafik var olduğu için en iyi iş yürümek.*
    ... kacak kelebek
  3. 3.
    Seni düşündüm dün akşam yine
    kafam güzeldi içmiştim yine
    Bir de kendimi düşündüm sonra
    ölesim geldi senin uğruna.

"hani Dolmabahçe'de yürürken"
    hani fenerbahçe'ye koyarken
    Hani Biz PınarBaşı Çekerken
    işte öyle birşey

şeklinde bestesi olan yol.
    3 -4 ... salca
  4. 4.
    bir de maç günüyse eğer dadından yinmez eylem...
    2 ... phyxius
  5. 5.
    maç günleri pek çok beşiktaş taraftarı için artık bir gelenek haline gelmiş olan eylemdir.maç saati yaklaştıkça yol kenarında hem kalabalık hem de ses artar.gözün alabildiğine formalı, atkılı, bayraklı insanlar oluk oluk mabede dogru yürürler.halk arasında ağaçlı yola çıkan adı pek çok zafere sahne olmuştur.osmanlı zamanında beri de önemini ve güzelliğini hiç yitirmemiş olan bu yolda yürümek her zaman keyiflidir.hele bir de heykel asker değişimine denk gelirseniz tadından yenmez.
    1 ... yildirimbjk
  6. 6.
    bir arabanın üzerine bir ağacın düşmesini canlı canlı izleme fırsatını bulmak için yapılan eylem *
    ... cunaurg
  7. 7.
    keyifli zaman geçirebilinecek yürüyüş.
    ... dreamshower
  8. 8.
    gerçek anlamda bir başka güzel olan eylem. hayatım boyunca istanbula ilk gittiğimde yaptığım bu eylemi unutmadım, unutmayacağım.
    1 ... evvesa
  9. 9.
    beşiktaş-taksim-beyoğlu hattı ordan galata falan kem küm. *
    ... kacak kelebek
  10. 7.
    o yol adamı yormaz orada Besiktask vardır.
    3 ... melankolik