bugün

Merak etmeyin mehmet şimşek diyorsa haklıdır. *

http://www.turkiyegazetes...om.tr/ekonomi/238749.aspx
Bu sığırlardan kurtulabilecekmiyiz acaba,ha gayret yeni hükümet bi kurulsa.
Develihasan bişey yapmaz yani.
koskoca bakan yalan mı söyleyecek allasen.
Bu arada euro 3.09 tl.
Bol güneşli günleeer.
evet etkilemez götümüze öyle bir kazık sokmuşlar ki artık o genişlikten giren başka bir kazığın acısı hissedilmiyor.
Ülkemize gelen çoğu malın fiyatını zaten suudi arabistan riyali belirliyor zaten dolar kim ki ne yani dolar dimi ? Hiçbir şeyin fiyatını etkilemiyor zaten, 2.75 oldu diye korkudan ekran kartını koşarak satın aldım 1000 tl lere gelmesin diye, her şeyimiz dolarla yürüyor neredeyse nasıl etkilemesin. Bakanın tuzu kuru tabi ülke yıkılsa ingiltereye kaçacak sağlamda ya.
hâlâ bu milleti gerizekalı sanan bir şahsiyetin yaptığı açıklama.

Bu ülkede samanın bile yurtdışından alındığı günler oldu. Elin gavur memleketinden öpücük vererek alınmıyor o kadar ürün.

Işte benim ak parti'de kızdığım nokta bu. Bunun gibi insanları salak yerine koyanların, hâlâ bu kadroda olması.

Ne zaman ki bunlar temizlenirse, vatandaşın, en azından benim ak parti'ye olan sevgim yeniden başlayabilir.

Ha bir de nevzat palta'nın da kadro dışı, ve hatta mümkünse ülke dışı edilmesi lazım.
Doğru söylemdir. Etkilenmiş olsaydı, bugün burnumuz biraz boktan çıkmış olurdu. Vatandaş dediğin dolardan, avrodan, enflasyondan etkilenmez. Esip gürleyen uzun boylulardan etkilenir. Bildin mi ?
bütün ekonomistlerin bildiği ama cahil vatandaşların bilmediği acı ama çarpıcı realitedir. fırından ekmeğinizi sütünüzü etinizi aracınıza petrolu dolarla mı alıyorsunuz olm..