bugün

zararın artmıştır geçmiş olsun 4,5tl gün sonu ay sonu 5tl seçime kadar 6 tl geçmiş olsun şimdiden ülkeme.
'dolar artsın gelen para tl ye çevirince kar ediyoruz' diyen çevrem insanlarını mutlu edendir.
He bir de
https://dolarrekorkirdimi.com/
ulan geçen hafta dolar 4 ken arkadaşım dolar al demişti. yok artık deyip almamıştım keşke alsaymışım. arkadaşlar dolar alın. 4,40 falan demeyin dolar alın. yakında dolar 10 lira olacak demedi demeyin.
Faiz konusunda yanlış bir algı var. Faiz ekonomik sistemin temellerinden biridir. Sizin anladığınız banka veya tefeci faizinden farklı bir olay. Bir ülkede enflasyon uçmaya başlarsa faiz dışında onu dizginleyebileceğiniz başka enstrüman yoktur. Yine ülke stagflasyonun içinde boğuluyorsa faizleri aşağı çekerek canlandırabilirsiniz ortalığı.
O yüzden faiz kalkmalı falan gibi abukluklarla insanları kandırmayı bırakın.
Anca şunu diyebilirsiniz: Mümkün mertebe faizleri düşük seviyede ama ekonomiyi de canlı tutmak gerekir. işte olması gereken bu.
Tefeciler ortadan kalksın derseniz anlarım vs, Ama faiz kalksın, her günahın başı faiz gibi ideolojik sallamalara kargalar bile güler.
Piyasalar akp nin gidisini fiyatliyor.
5 kardeş olmaya az kaldı.
Arkadaş 4.46 oldu; MB böyle seyrederse uçağın çakılmasına az kaldı.
4.44 arkadaşlar 1 kuruş da benden..
4.43. Lan biz entry girene kadar bir kuruş daha atıyor.
Bizim berber 100 dolar bozdurup makbuz getirene traş bedava demiş gideyim de bozdurayım hem traş bedavaya gelmiş olur.
oh oh çok sevinçliyim, 5 oldun düz olsun.
Yıl sonu 5i geçmesini tahmin ettiğim çılgın para birimi. Macbook alacaktım nah alırım.
Moody's'in açıklaması sonrası varılan nokta. Biz Moody's'i siklemeyip acımadı acımadı diyebiliriz ama muhtaç olduğumuz sıcak para çok güzel sikliyor, bizi de arada skiyor.

Şu an 4.4250'de.
Ulan 2 gün önce 100 dolar bozdurdum 20 tl zarardayim. 20 tl normalde umrumda olmaz her şeye harcarım ama böle kazık yemiş gibi olunca hiç hoşuma gitmiyor.