bugün

beykent'te okuyan sıradan bir öğrencidir... yahut herhangi bir devlet üniversitesinde okuyan bu dolarla sigara yakma konusunda kendini şartlandıran döviz bürosundan 1 dolar alan ve anadolu marka sigarasını yakan öğrencidir...
'vay gerizekali vay !' demezler mi lan adama fikret.
dolar sahtedir.
(bkz: bunun bokuda euro dur şimdi)
ne işler kariştiriyon? *
Öğreneceğini çoktan öğrenmiştir, ona artık öğrenci demek ayıptır.
içmeye ayranı varsa neden olmasındır.
dolar degil de, dini amacla muhabbet etmeye calisan birisinin verdigi kagit parcasiyla sigarami yakmistim, itiraf ediyorum, bu kisi hristiyan dinini savunuyordu ve beni etkilemek icin elinden geleni yapti. yanimda dolar olsaydi onu da yakardim...
abd'de yaptığı takdirde zevzekliğinin karşılığını apar topar içeri alınarak ödeyecek olan öğrencidir. bir ülkenin resmi parasını yakmak suçtur.
hayatında dolar görmemiş onun ne olduğunu bilmeyen öğrencidir. yerden bulduğu bir doları buruşturur, son kibritiyle ilk önce onu daha sonra da öğle yemeğinden sonra iki duman alıp söndürdü winston box'ını yakar. *
gerizekalı öğrenci tipidir. bunun için önce çakmakla doları yakıp daha sonra dolarla sigarayı yakarken kağıttaki dengesiz alev saç veya sakalın yanmasına sebep olabilmesinin yanısıra en kötü ihtimal paradaki boyanın çıkardığı isle sigaranın piç edilmesi durumudur.*
cool adamın öğrencilik zamanlarından kalma anısıdır.
doları neyle yaktığı merak edilir.
devlet üniversitesi öğrencisinin rüyasıdır.
Ah zamanında yakmıştım. Tabi o zamanlar dolar 2.5-3 liraydı. O günden sonra dolar iflah olmadı.
pamuğu kaldırdıktan sonra adana barlarında bin lira ile sigara yakan hacıağları gördü bu gözler. inanmayan ajda pekkan'a sorabilir.
pamuğu kaldırdıktan sonra adana barlarında bin lira ile sigara yakan hacıağları gördü bu gözler. inanmayan ajda pekkan'a sorabilir.
(bkz: richie rich)
(bkz: cool adam)
güncel Önemli Başlıklar