1. 1.
    Yiğit bulutun son aciklamasi.

Ben tatmin oldum.

Selam ve jöle ile.
    12 ... erector
  2. 2.
    kazananlar fazlası ile kazandığı için çokta fark etmeyecek durumdur. en başta bir aile var ki ismini yazmayayım şimdi buraya malum sebeplerden zaten köşeyi dönmüşlerdi ellerindeki dolar ve euro ile ne kadar köşe varsa hepsini dönmüşlerdir.

ee artık bizim ülkemizde kendi rockefeller ve rotschild ailelerini yaratmalı idi. bir tanesi var ötekisi de mutlaka vardır biz bilmiyoruzdur..
    3 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    Yav he he. Jöle yerine harç mı sürüyor napıyor lan bu kafasına. Her şey beklenir bundan.
    2 -1 ... plane of wings
  4. 4.
    Inanmayanin hesabi kontrol altina alınır.
    1 ... erector
  5. 5.
    eğer jöle böyle dediyse aklı olan dolar alır bu saatten sonra.
    1 ... comarlarin korkulu ruyasi
  6. 6.
    yiğit bulut ne derse ne yapılması gerektiğini bildiğimiz için gülümsetendir.
    1 ... teflon
  7. 7.
    Demek ki TL'den dolara dönüyoruz.
    1 ... schwarz und weisse
  8. 8.
    Türk lirasının değer kazanması yapısal adımların hayata geçirilmesi ile mümkün.

Bireysel dolar talebi önemsiz demiyorum ama özel kesimin borçlanması yanında büyüklük olarak dikkate alınmayabilir.

Dolar bozdurun kampanyasında 700 milyon dolar civarı bir miktar fark etmiş. Bugün aynı kampanya yapılsa katılım bir önceki kampanya kadar olur mu emin değilim

Özel kesimin odemesi gereken rakamlar milyar milyar dolarken birsey hesapların liraya dönmesiyle 1 milyar dolar gelse bile sorun çözülmez.
    1 ... sassanach