bugün

ben de ülkemde gavurun parasının olması kabul etmiyorum. türkiye ulan bura ne doları ne euro su ? çatır çatır türk lirası kullanacaksınız o kadar (!)
bende ; kışlığı yetmedi bir de yazlık sarayını da

yaptıran adamı kabul etmiyorum.
"sen artıosun glba ya nys ben kabul etmioruuuuuuum.."

yorumsuz.
bir genç kızın " hayır " demesine benze. hayır hayır !
kimse kabul etmiyorsa 3 hayırla uğurlayalım mı artık daha fazla katlanamıyorum çünkü.
esprilerin gücü adına !..
Düşüyor mu böyle diye sorulması gerekir.
Ben de bana yapılan haksızlıkları ve atılan kazıkları kabule etmemek istiyorum ama olmuyor be sayın bakanım.
Bu dolar yükselerek ne yapmaya çalışmakta nereye varmak istemektedir. Ekonomi bakanımızın yanındayız..
O konuda dolara ben de biraz kırgınım.
görsel

Fatma Karaağaç:
‏" Pek bi küçükken komşunun oğluna yanıktım seni seviyorum demiştim O ise ben seni sevmiyorum demişti. Ben de bunu kabul edememiştim ... Hayat işte..."

not: hayatta ne fatma' lar var bir bilsen fatmanım, bir bilsen.
kardeşlerim dolar artık istediği kadar yükselsin, türk milletinin gözünden düşmüştür bir kere.
(bkz: sikmişim doları)
(bkz: yersen)
Seçim öncesi bu tip beyanlara kuşku ile yaklaşıyorum. Biri bunu söylediği zaman eğer normal zekada ise amacı halkı manipüle etmek de olabilir.

Normalde söylenmesi gereken yalan şu. Işte amerikan iran gerginliği sonucu kırılgan küresel piyasalar tüm dünyada doları daha değerli hale getirdi. Zaten abd merkez bankası dolar arzında daralmaya gitti vs vs.

(bkz: yersen)
sayesinde 2 saat içinde 300 dolar kazandığım açıklama. (bkz: forex candır)
Doların bundan haberi var mı peki sayın bakan?
Bende etmiyorum ama doların bizi s..klediği yok.
Umarım çok büyük bir ekonomik kriz olur sokak karışır iç savaş çıkar ne kadar ve ben de dinci yobaz gebertebilme imkanına sahip olurum. Bunlardan bu kadar nefret ediyorum.
doların da sikindeydi.
Maaşımdaki daşak kadar artışı da ben kabul etmiyorum.
Hadi bakalım hangimizin dileği önce tutacak topraaam.

Bir halüsinasyon sözü.
Ben de kabul etmiyorum ve yeter artık, tamam diyorum.
Şeytan dolar, kâfir dolar! Doları kınıyorum.
Bu kredi derecelendirme kuruluşu değil yalnız sayın bakanım. Bak Onu bizde kabul etmiyoruz.
şaka maka dolar uykudayken açıklamadan sonra yine uçtu. anlaşılan eşrafı dolara yatırım yapmış.
Dolar bu hareketi ile ne yapmak, nereye varmak istemektedir.
görsel
piyasalar sayın bakanın kabullenememesi ile pek ilgilenmemiş.
duygusuz piyasayı kınıyorum.

not: tam " bende kabul etmiyorum " diyeceğim bir gülme geliyor.