1. 1.
    bugün itibariyle ülkece gördüğümüz ibretlik olay. ama onların doları varsa bizim de allahımız varmış onu öğrendik.
    9 -1 ... diskapininmandali
  2. 2.
    rte nin bayburt konuşması ve damatın yeni ekonomi modeli adı altında bize slaytlarla bitirme tezi sunduktan sonra ben de aynı şeyi düşündüm. inanılmaz, fantastik. koca tc geldiği duruma bakın.
    7 ... rockonbaby
  3. 3.
    kabine açıklandığı gün bunun olacağı belliydi. manavı berber koltuğunun başına geçirirsen salatalık gibi doğrar müşteriyi. aynı hesap.
    3 ... borulce
  4. 4.
    Bizim allahimiz var ulan!!!
    1 ... templier
  5. 5.
    Berat beyin konuşmasından bunu topluca çıkardık demek ki. acaba ben mi salağım da anlamadım diye düşünüyordum. adam bir buçuk saat konuştu hiçbirşey anlayamadım demek ki hiçbirşeyden bahsetmemiş ama helal olsun damat iyi demogog.
    ... sgkli yazar
  6. 6.
    maalesef..

başka bir ülkede olsa şu anda yüz binler milyonlar 81 ilin meydanlarında ...

kahrolsun amerika..
    yaşasın tam bağımsız demokratik türkiye ,diye bağırır .

her yer amerikan karşıtlığına sahne olurdu. ,çıksın şimdi iki devrimci sosyalist sokağa anında polis copla gazla saldırı o başka..

bu arada chp nerede ..
    kılıçdaroğlu bugün gerçekten bu ülkeyi yine sattı..

soroscu tesev'in kurucusu ve üyesi olan bu şahıs inanın en büyük haindir.
    2 -1 ... baris hemen simdi
  7. 7.
    açıkça yazayım chp iktidarı akp'yi aratır.

bir çözüm sunmuyorum çünkü çözüm yok..

çok kere yazdım galiba 2007 falandı ,fatih altaylı habertürk'te söylemişti akp bu ülkeyi ekonomik olarak batırmadan bir yere gitmez diye altaylı akıllı burjuvadır o zaman hak vermiştim bugün yine hak veriyorum ..

ghp'nin 15 milyon seçmeni var inanaın şimdi sokaklar ''kahrolsun amerika '' diye inliyor olmalı idi.

ama gezi'de ..
    15 temmuz'da
    ve 24 haziran gecesi hiç bir şey yapmayan bu kafa..
    bugünde yapmayacak.
    siyasal islamcılardan hiç bir şey beklemeyin abd'ye karşı onlar onlarca senedir abd'nin kölesi olmuşlar.

maalesef sosyalist ve devrimci sol yok demokratik ulusalcılarda ..

inşallah umut tükenmez.

kahrolsun amerika...........!
    1 -2 ... baris hemen simdi
  8. 8.
    Neye çözümleri var ki Allah aşkına. Eğitim berbat, ekonomi berbat, her gün şehit haberi, sağlık sistemi desen ilaçlar yüzünden para biriktiremeyecek seviyeye geldim. Neye çözümleri var neye?
    2 ... ruhsal enfeksiyon