bugün

Salak işte, hep 50 liralık alsa hiç etkilenmeyecek.
açıkcası hiç skimde değil...hatta seviniyorum bile. umarım bu "ehonomi çoh eyi" ci kıında donu olmayan çomar tayfası bu vesile ile açlıktan coluk cocuk torun torba sokaklara düşer de biraz gerçek dünyada yaşadığı aklına gelir.
Finoda bile küçükte olsa bir beyin vardır. Sanki ekmeği dolarla alıyoruz diyecek kadar beyinsiz olmaktan gene iyidir.
Doların mı var ki? diye soranlara cevap verip vermemekte kararsız kalıyorum acaba troll mü diye.

Edit: trollmüş.
dolar babaları erdoğan a hareket çekiyorlar pirinç kadar akıllarınca .

silah kalmadı tabi taş bulsa taç çöp bulsa çöp atacaklar .

dolar milyar da olsa durmak yok yola devaaaaaaaaaaaam .

art niyetliler iyice belli oldular çünkü .
aksine sakin sakin gidip fon bozdurup dolar alan finolardır.nasılsa merkez bankası başkanı ekonomist değil,kesin tutamayacak doları.
Dış güçleri dogy style fucking. ingilizcem buna yetti.
Doları olanların ekonomiden az da olsa anlayıp endişelenen fuckirlerden irrite olduğunu anladığım fickir.

i'm fuck of dollars.
yurtdışından maaş alıyor da olabilir.
Sabahtan akşama kadar televizyonda a haber izlemenin zararlı arkadaşlar. Böyle çomarların beyninin olmadığına robot gibi kontrol edildiğine inanıyorum artık. Ekonomi öğren'de gel buraya doların neden yükseldiği belli. Çok sevdiğin osmanlı torunu olan insan ülkende hiçbir şeyi üretemiyor. Herşeyi dışarıdan satın alan ve dışa bağımlı bir ülke olmuşsun senin gibi çomarlar gelsin burada sabahtan akşama kadar boş ihracatları savunsun. Yallah arabistana koçum.