1. 1.
  haklı bir isyandır. kesinlikle liberal demokrat parti hükümeti suçludur.
  2 ... petrauskas
 2. 2.
  hayır gılışdara yüklenmek gerek. her şeyin sorumlusu cehağpe zihniyedi ve gılışdar.
  6 ... serdarsl06
 3. 3.
  Ben şahsen bizim bakkal muhittin amcaya yüklEniyorum. Nede olsa ülke ekonomisinin başında muhittin amca var.
  1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 4. 4.
  Hatadır. Fırıncılar derneğine yüklenilmelidir. Sonuçta ülke yönetimi ekmekten geçer.
  1 ... frekans
 5. 5.
  Halbuki bütün suç fahrettin cüreklibatur’dadır. Suçlanması gereken kişi odur. Yıllardır ülkede tek başına iktidar olan siyasi partinin hiçbir kabahati yoktur.

  Şaka bir yana, cidden akp’yi bu krizin sorumlusu olarak görmeyi bırakın, krizin mağduru olarak gören büyükçe bir kitle var. Her şey dış güçlerin oyunu. Her şey AKP’ye karşı. Bu düşünceye rağmen bu kitle eski krizlerden ecevit’i falan suçlayabiliyor rahat rahat. O zamanlar dış güçler yoktu, sadece son 15 senedir var sanıyorlar herhalde.
  2 ... kredi frueger
 6. 6.
  dolar yükseliyor diye ak partiye yüklenmek
  6 ... clapyourhands
 7. 7.
  Adamlar doğru söylüyor. Aslında kriz ecevit'in zamanında ki kriz. Sadece hortladı reisi mağdur etti. En büyük suçlusu da chp kılıçdaroğlu ince çekişmesi ülkeyi ne hale getirdi. Ama reis bunlara papuç bırakmaz hepsinin hakkından gelecek. Bakın görün dolar nasıl 6.00 tl de çakılıp kalacak. En fazla 7.00 tl bilemedin 8.00 tl olur kuruş üzerine çıkarmaz reis.
  3 ... gokdelende kapici
 8. 8.
  Yüce, ulu, böyük Hökümetin fransız maliye bakanindan ingiliz maliye bakanına koşmasına yol açmıştır. Daldan dala daldan dala. El pence mi duruyorlar baska bir şey mi orasini bilmem de bu halkın en önemli donesinin cebi olduğunu çok iyi biliyorlar. Bakiniz pkk'nin aleni törenler yaptığı zaman da 42 almış vatan-millet-sakarya edebiyatı yaptığı simdi de 42 aldı. Lafta herkes vatan için öluyor falan . Gec bunları. Halkın cebi yanarsa yanarlar.
  3 ... gaspirali
 9. 9.
  Oy veren seçmenini görmezden gelmek.
  ... gedikpasa
 10. 10.
  Nickten belli trollüğüne girmiş sözlüğe böyle üyelikler nasıl kabul görüyor neden kabul ediliyor anlamış değilim .
  -2 ... bos insan terbiyecisi