1. 1.
    iş bilmez kişi.

yüklenilecek yerler belli.

fetö, cehape, fetö, vaypici, fetö, pkk, fetö, dıjjj güçler, fetö.

fetö demiş miydim?
    -1 ... berk
  2. 2.
    Hakli olan tıp hemde sonuna kadar haklı olan tip.
    Kimse bana dış güç mış güç demesin, dış gücün de altında var onun parmağı merak etmeyin siz.
    2 -1 ... muhbirmis kelimeler
  3. 3.
    kime yüklenmem gerek diye cevap verecek kişidir.

madem ülkeyi dış gücler yönetiyor, sayın hükümet partisi senin orda işin ne.

senin elin armut mu topluyor.
    1 -1 ... altan518
  4. 4.
    papaz pazarlığı yapıp piyasaları alt üst eden sanırım kilimcinin kör oğluydu, ak parti değildi.
    2 ... abhartach lynch
  5. 5.
    Dolar sadece Türkiye'de yükselmiyor tüm gelişmekte olan ülkelerde yükseliyor

Meksika Brezilya Rusya güney afrika hindstan endenozya ...

Tüm gelişmekte olan piyasalarda dolar değerleniyor ...

Bu tamamen Fed politikalarıyla alakalı bir durum

Türkiye üretim yapmıyor bla bla diye konuşanlar Türkiye'deki üretimden habersiz

Türkiye üretemiyor diyenlere soruyorum

Meksika Brezilya Rusya güney afrika hindstan endenozya ... Tüm gelişmekte olan piyasalar (GOP ülkeleri )

Bu ülkeler de mi üretim yapmıyor ?

iki paralı, yani iki para birimi ( yerli para ve dolar) kullanan gelişmekte olan tüm piyasalarda (goplarda)

Doların değerini Fed belirler, üretim vs bunlar ve gerisi lafı güzaftır.

Tabi her ülkenin kendi içinde değişken olan risk primleri de vardır Türkiye üzerine oynanan oyunların varlığı da bir gerçek bu inkar edilemez ve bu yüzden bu bazen bizi goplara göre negatif ayrıştırıyor...

Yani ülkemiz farklı bir coğrafyada olsa ve tarihsel kimliğimiz, kültür ve medeniyet iddiamız farklı olsa işler daha farklı olabilirdi ... Çok fazla negatif ayrışmazdık .
    1 -2 ... isminiunutanadam
  6. 6.
    Ben bizim bakkal Selahattin'e yüklenmeyi düşünüyorum. Gerizekalı herif ülke böyle mi yönetilir ne biçim insansın sen? Bak senin yüzünden dolar yükseliyor iktidarimiz zor duruma düşüyor.
    1 -1 ... abaninaltindakisopa
  7. 7.
    siyasi gerçeklerden uzak tip.

arkadaşım çekilen operasyonları, istanbul seçimi için dünyalarca hile yapıldığını görmüyor musun? bizi budamaya, sesimizi kısmaya çalışıyorlar ama vallahi yenilecekler.

zafer islam'ındır.
    1 ... kadir tunusoglou